AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sali Zyba çka ka ba ne pr

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sali Zyba çka ka ba ne pr   Ven 29 Sep - 19:52

Mbështetësit e Albin Kurtit

J’aime cette Page · 26 septembre · 

 Përderisa të LDK-së e ish-LDK-së akuzojnë njëri-tjetrin për 3%, Salih Zyba si luftëtar i tre luftërave nuk deshti të lavdohej nga ky angazhim duke e cilësuar si periudhë e lavdishme e historisë dhe duke shprehur gatishmërinë që edhe me tutje të angazhohet për Therandën, atdheun. – avec Salih Zyba.

4 commentaires

Commentaires


Maliq Gerbeshi Komandanti I te gjithve rugova adem jashari familja haradinaj familja pajaziti se Ku far muti edin mir ne prishtine qa ka ba

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 28 septembre, 18:57
Gérer


Kuçi Kuçi Haxhi Maliq Gerbeshi,trego çka ka ba ne prishtine ta dine edhe populli se marum prej fares se keqe.


https://www.facebook.com/mbeshtetesit.e.albin.kurtit/photos/a.1507761566117215.1073741830.1459028847657154/2175642705995761/?type=3&theater
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sali Zyba çka ka ba ne pr
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: