AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ja Haduti i 3% Reshat Badallaj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ja Haduti i 3% Reshat Badallaj   Mar 3 Oct - 10:50
Kuçi Kuçi Haxhi
21 mars · 
Shqiptar e shqiptare te nderuara;Enxhell Engjell Buxhaku,Kujtim Kurti,Naser Islami,,Xhelal Selmani Toplana,Eshref H Qafleshi,Syla Daklan,dhe ju shok te nderuar vlersoni dhe jepni mendimet e juaja .Nuk do ti pergjigjem kerkujt.
Shpifjet e UDBASHIT,Reshat Badallajt,dhe Avdi Ibrahimit,e soit te Nebih Currit,po u vjen fundi.
Shpifjet ndaj meje ja kam demantue me fakte me video,dhe vetem tradhetaret mi kundershtojn ,ata qe kane pervoj nga shkolla e serbise dhe e enver hoxhes muti ma i madhe qe ka tradhetue te gjitha trojet dhe popullin.
Ne fund arrita qa zbuloj edhe shpifjen qe ja ka bere Avokatit nga Zhuri ;Hazer R.Susurit,kinse nga fondi i tre perqindeshit ja ka dergue mbi 500 000 mij marka gjermane .E luta ti qesi haptas çka folem,ky nuk po done,i thash se duhet me ja qite ketyre tradhetareve per lendine shpifjet,dhe le ti njeh ma mire populli,se kush ishin dje e sot keta njerez te serbise qe po mundohen qe te zezat e veta me na hudhe neve,por kote secilen here po ja ngushtoj veprimtarin e qejve..
Shpifjet e UDBASHIT,Reshat Badallajt,dhe Avdi Ibrahimit,e soit te Nebih Currit,po u vjen fundi..,SOJI i ketyre shpifin gjana sipas urdherave te tradhetareve per me ja zbeh vepren atdhetare atdhetareve.E njeri nga ata jam une qe gjate jetes sime kam kontribue per Kosoven qe shqiptaret te jetojne te lire e te bashkuar si çdo popull i kesaj toke.Edhe nje fjale po dua tjua tregoj,se;Intervenimi i NATOS eshte bere hatri im e shkaku i masakres se RAQAKUT.Kush do ti besone kesaj fjales sime le te besone ,kush jo eshte e drejte e secilit.Kam deshmitar edhe per kete.Jam mundue me shpirt qe tju qesi ne drite,por keta tradhetar qe i keni ne qeveri,nuk me lejuan ta qoj ne vend ate qe deshirova qe tju shoh duke jetue te lire e te bashkuar.Mallkuar qofshin keta per jete e mot dhe ata qe i perkrahin,i pafsha ne humnere.Nuk eshte fajtore serbia qe na shtyp.Roberin na ka dhurue tradhetia e qejve tone,e nderkombetaret e miratojne per te jetue ne roberi.Zoti ju shperbleft ashtu si e meritoni,une emisionin e Perendise ndaj juve shqiptar e kam perfundue,ma nulk besoj qe Zoti ka me mujt me ju qite ne drite.


Hazer Susuri ja demanton shpifjet e Reshat Badallajt

[ltr]Hazer R. Susuri Vous et Hazer R. Susuri n’êtes pas connectés sur Facebook Études : Drejtesi à Université de Pristina Habite à Prizren[/ltr]

DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM

4Naser Islami, Ismet Krasniqi et 2 autres personnes4 commentaires
Commentaires

Koha Sheron Plagen · 5 amis en commun
Te garantoj me koke per nje info te sakt qe edi, nje kusheri i badallajve ne zvicer ka deklaru se ky dhe nje kusheri i tij jan nisur me 1milion franga nga ch per me I dorzu gjat luftes ne Shqiperi. Dhe kut kthehen dhe pyesin te tjeret se a jan dorzu, jo se na sulmuan ne Shqiperi dhe jemi te plaqkitur. Kusheriri I tij mesa mkujtohet quhet ismet. Perndryshe vllavi I reshat kalit eshte pronar o cobra city dmth kallashit

Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Koha Sheron Plagen,ju lumt per kete informate o njeri i Perendise.Vetem drejtesia inshalla na kape,se si jemi ka shkojm me kete faren e poshter si qiftat e Reshatit e Avdi Ibrahimit, na ka hanger shejtani.Pa ua tregue historin femive tone ne pergjithesi,pse jemi ne kete gjendje te mjerimit;Plaget nuk sherohen dhe nuk ka mundesi qe te permirsohet jeta nga roberija.Ish i specializuar me ju shpif secilit atdhetar.Mehet Loci mi ka kerkue 900 euro me mi dergue dosjet sekrete te qenit Reshat Badalles,por kam refuzue,ja bana nese jeni shqiptar,mi dergo gratuis e per shperblim ma leni mua.Po i kcejke kandari shpejtendhe per kete qe po shkruaj ka mu prek,por le te prekte se nuk bahet kiameti.Edhe nje boshnjak me ka shkrue per kete qen,ja pata dergue Arber Gashit, ,dhe kam harrue prape mi kopjue mu kan shlye,se di si u ba kjo.E vata Arberin a i ke kopjue,jo ma bani.Une i pata thene qe ti kopjon,me pas dite isha kujdesue ma teper.Edhe ky mi ka kerkue po aq euro,po u shkyq nga fecbuku dhe nuk kam ma mundesi ti shkruaj se nuk me ka ne shoqeri ka ik.Edhe nja prej zhurit bej me ka ba se vellau i Reshatit siq e ceke edhe ti qe eshte pronar i restoranit Cobra,dhe me thoshte se vete e ka thye qe Thaqi me ndihmue,paret i ka marr vete vellau i Reshat Badall kalit.Bashk me ata qe kinse jan rreh prej banditave.Po bahet pyetje si u ba e mundur qe vetem ky qen ne Hanover te gjermanise me hape shoqaten atdhetare me emer "Gryka e Lumes"Pa qen argat i shkaut mallo morgen.E ka pas ne dore familjen e Adem Jasharit,edhe Lulin e ka mbajt ne banesen e vete per me ba huti tek kjo familje dhe tek shqiptaret.Vete qeni ka deklarue se celulat e para te uçk ees ne maqedoni i ka krijue ky qen me Ali Ahmetin.Ja kush na paskan organizue lute çlirimtare.E kam vete edhe Hazer Susurin ,a eshte e vertete qe ti ka dhane mbi 500 mij marka Reshat Badallaj ,?Jo mu ka shpif si tye pa qen e vrtete.E postova biseden me hazer Susurin,edhe ketij pi kercejke kantari pse e kam postue biseden.

Eshref H Qafleshi a kije materjal te suprimimit te autonomis se kosoves te vitit 1989 ? , nese kije publikoj ketu ti shofim te gjith ne ..
Supprimer

Syla Daklan O Haxhi miku per deri sa te jen ne qeveri keta qan dhe tradhetar te popullit te Kosoves kurr sdo te perparoj Kosovo ama kurre ka me mbet si Shqiperija qe asht shtet ma shum se 100 vjet e san skan ba hajdutat e tradhetart e vet popullit Shqiptar, bashpuntor te shkijeve, ton ne qeveri jan te perlyr me gjakun e djemve tane qe i lan pasurit Shtetet Evropiane e shkun me luftu per Kosove dhe mbetet te vrare mbas shpine nga kommandiert eUQKse Kosova e ka marr teposhtzen kurr ska me ra ne veti se kem shpijuna shum, Pershenetje Haxhi Kuqi miku im
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Syla Daklan,Shume me vend e keni thene kete te vertete.Pajtohem me ju o miku im,Mazamakeq per kete popull.Kjo fare eshte shumue,na shkatrruan jeten dhe femit.Keta si ne mbrendesi ashtu edhe ne diaspor na kan shtie ne dore dhe po na mjelin si dhijet.Ma te meqem se na ne çdo pikpamje.Edhe disa miq tan i perkrahin dhe na kan zan bishtin me dere.

Eshref H Qafleshi edhe prokuror kemi qe e kan puth doren e milutinoviqit ,e sidomos disa qe e kan nenshkrue suprimimin e autonomis zdi qysh i mban toka e kosoves ,,


J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
1
 · 6 h
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Eshref H Qafleshi,nuk po mundem mi gjete emrat e dilingjive,por me duket se e ka nenshkrue edhe Hazer Susuri Imri Badallaj,Pelivan Zhuri.Te gjithe shkerdhaqa po dalin.
Gérer

Eshref H Qafleshi UN KAM MATERJAL PO PO SIGUROJ VAZHDIMISHT ,,
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Eshref H Qafleshi po nese ke mundesi me dego pakes ose botoji,se na morren ne qafe bre komunistat e enveristat

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1941015502796361?comment_id=2036141036617140&reply_comment_id=2036159783281932&notif_id=1507030484591056&notif_t=feed_comment
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ja Haduti i 3% Reshat Badallaj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: