AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 M Jashari leter Xhavit Halitit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: M Jashari leter Xhavit Halitit   Mar 3 Oct - 21:45

a eshte e vertete se te gjithe shqiptaret qe kan punue per shik kan qen dore e udbes serbe?
135 pse e shkelet betimin e uçk es?
 142    cila dore tradhetare shkrepi mbi ;Agim Bajramin,Sali Qekun,Agim Ramadanin,Tonin e Micin?
143per marveshjen e Crans Montana ne zvicerr çka i thate Jakup Krasniqit,Fatmir Limes,Gani Krasniqit,Shukri Bujes,Zafir Berishes,e Haxhi shales?
150 a ju thash se plani i jone ende nuk eshte realizue i lpk es?
153 kush shkoj ne lugine dhe i bindi Junuz Musliun qe ta nderpres luften çlirimtare?
162 ne zvicerr xhavit ke jetue nga ndihmat sociale.
164 sa shtepia ne tirane i ke ble?
166 sa femra si student i ke dhunue.?
167 a u ke shite arme shqiptareve ne anen e pejes dhe pastaj i ke  denoncua ne polici.
172a je takue me udbashin e pejes Mehmet Haskun?
17.po me Sabri Hamitin?dhenrrin e Rugoves?
175 ti me urdherin e udbes ke shkue ne shqiperi ke bashkpunue me sigurimin shteteror shqiptar dhe te kan pague per pisllaqe.
181 a e ka krijue shikun Gazi Deda ne vitin 02.07.1991
182 a eshte Gazideda daja i Petrit Amit nga Dibra.Dhe mik i Arkanit
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
sa here u takua me Arkanin?
A ka pas takime me Arkanin,Apostolos Vavilisi?A kan gishte ne piramidat fiskale ne shqiperi? Pse e vrajtet Remzi Hoxhen?
190 e vrate Ali Uken zevendes te uçk es.ne banesen e Thaqit ne tirane.
193 a eshte e vertete se Rame Mara eshte punsue ne shij ne vitin 1992 bashk me Raif Gashin(Gollopenin?
........................xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
197kujt i interesonte nje lufte civile ne kosove?
http://ina-online.net/jashari-akuza-xhavit-halitit-kush-e-vrau-sali-cekajn-agim-ramadanin-agim-bajramin-tonin-micin-e/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
M Jashari leter Xhavit Halitit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: