AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gani G e vrau Shaqirin se e ka dite qe e ka plagos,e vra BD,

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gani G e vrau Shaqirin se e ka dite qe e ka plagos,e vra BD,   Ven 27 Oct - 3:27

Eksperti i sigurisė Hajrullah Tėrnava thotė se tani ka ardhur koha pėr zbardhjen e vrasjeve tė pasluftės, e sidomos ato tė veprimtarėve tė LDK-sėsupozohet se Ganiu e ka pėrdorur armėn atė ditė tė kobshme nga droja se mos po e vret Ruzhdiu, sepse Ganiu gjithnjė ka dyshuar dhe ka pasur tė dhėna se Ruzhdiu dhe tė tjerėt kanė qenė vrasėsit e Besim Dajakut dhe Bekim Kastratit dhe tė plagosjes sė vetė Ganiut”, thekson Tėrnava.


http://www.topnews-ks.com/sapo-gjykata-speciale-te-hap-kutine-e-pandores-dalin-ne-shesh-krimet-dhe-kriminelet/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gani G e vrau Shaqirin se e ka dite qe e ka plagos,e vra BD,
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: