AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gani G e vrau Shaqirin se e ka dite qe e ka plagos,e vra BD,

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gani G e vrau Shaqirin se e ka dite qe e ka plagos,e vra BD,   Ven 27 Oct - 3:27

Eksperti i sigurisë Hajrullah Tërnava thotë se tani ka ardhur koha për zbardhjen e vrasjeve të pasluftës, e sidomos ato të veprimtarëve të LDK-sësupozohet se Ganiu e ka përdorur armën atë ditë të kobshme nga droja se mos po e vret Ruzhdiu, sepse Ganiu gjithnjë ka dyshuar dhe ka pasur të dhëna se Ruzhdiu dhe të tjerët kanë qenë vrasësit e Besim Dajakut dhe Bekim Kastratit dhe të plagosjes së vetë Ganiut”, thekson Tërnava.


http://www.topnews-ks.com/sapo-gjykata-speciale-te-hap-kutine-e-pandores-dalin-ne-shesh-krimet-dhe-kriminelet/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gani G e vrau Shaqirin se e ka dite qe e ka plagos,e vra BD,
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: