AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fatmir Lima e ka plagos edhe Rame Bujen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fatmir Lima e ka plagos edhe Rame Bujen   Dim 19 Nov - 17:52


Fatmir Limaj: Lutfi Ajazi e Zymber Zymberi përgatisnin vrasjet dhe atentatet si ndaj Sabri Hamitit, Enver Malokut, ndaj intelektualëve | Gazeta Shqiptari.eu
SHQIPTARI.EU


J’aime
Commenter
Partager


2Musa Shabani et Naser Islami
Commentaires

Haxhi Kuçi Limo,Kotorci,e emrush suman i ke pas dore te dajthet.


J’aime
 · Répondre · 19 octobre, 01:29
Gérer

Ilirjam B. Ulpiana Fatmir pamuki eka plagos edhe ram bujen gjat luftes se drejt e te lavdishme te UCK-es se u shetitke gjat luftes me trenerka si minster i sportit e votojke ibrahim ramadan laicin rugovno edhe kta ledekucat uduht edhe tash mi sht nburg te perjetshem se mi vra knaqen nat dynja me pehrriat 72dye te shefshet krasnicit qerkez mongol se pa ishti nburg rugovista kosova jon e dashur dardane ilirjane arberore shqiptare ska me pas lirij per wtvendosje ribashkim me nanen shqypnij
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fatmir Lima e ka plagos edhe Rame Bujen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: