AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 flitej se policet lokal gjindeshin ne uçk ne koshare

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: flitej se policet lokal gjindeshin ne uçk ne koshare   Lun 20 Nov - 15:11


Sazan Papraniku Abolizëm ose amnisti! Pse? Nese UÇK loton krokodilshem per krye komandantin “legjendar”, keta si institucion jane fajtoret -1 edhe te keti emerimi. Nese dikush do me kubdervihet, do i ja jap pergjigjen e meritueshme te dobésisê.
 · 18 novembre,2017 17:4Supprimer


Haxhi Kuçi a répondu · 1 réponse


Shefqet Ademaj Skivjani Meq nuk i shof mire ndoshta por mua sme duket as perseafermi i njeti njeri ketu dhe ne foton e Policise Serbe! E jo qe nuk kemi pase raste te tilla,se ka pase plice te ashtuquajtur lokal qe ma vone jan gjete ne radhet e UCK se ne Koshare.E kam vetem me te ndegjuara kete gje andaj smun te mirret si plotsisht i vertetet!
J’aime

Supprimer
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
flitej se policet lokal gjindeshin ne uçk ne koshare
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: