AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 UēK formacion qetnikesh

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: UēK formacion qetnikesh   Jeu 7 Déc - 17:55


Ky eshte Bashkim Qazimi
shikoje se si e ēmon Gazetari i korruptuar Fejzi Hajdari GAZETA LAJM.
ky pis Bashkim Qazimi ishte nje Narkoman
me nofken Bashkim ,,Pizdra,,
pra nofka e tije edhe sot eshte ,,PIZDRA,, ky qen jeton ne Prage Qekise,
i ruan Pasurine Sasho Mihajlkovit
Hotelet Casinot,dhe banesat e Sasho Mihajlkovit,
Ky qen kishte lidhje ne prage edhe me Malisheven,Mirsadin dhe Begun.ara se té fillonte 9 Maji ata ishin 

ne vizite te ky UDB.

Ky qen nuk ka as njé dite shkolle,rrugaē,hajn ,narko diler ishte né KUmanove,
Ky ,,Bashkimi me nofken,,PIZDRA,,eshte nje kurve qe sot luan me miljonat e te vrareve
besoj se mbetet sekret
ēka po te tregoj
mos mepermend aspak fare!!!
mundesh ta postosh
ky qen ka edhe me Fatmir Limen kontakte dhe Biznes.

te lutem keto gjana duhesh ti dish

une ti dhe Allahu.Ket qenin ,,PIZDRA,,i Kumanoves e njoh shume mire[/ltr]

edhe familjen e tije.


[ltr]ACA LUKAS ne foto me PIZDREN



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
fatmir kurva
me PIzdren



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Haxhi Shala me Pizden,shok i Florim Kleqkes e Sabri Fejzullahut

edhe per Haxhi Shalen
komandant ,,TOPI
edhe keta kané ngrane me nje kazan me Sasho Mihajlkovin.

Kosoven e mbyti tradhetia or vlla


[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: UēK formacion qetnikesh   Sam 9 Déc - 9:29

Miku kumanovar, Bashkim Qazimi, i pari uron Fatmir Limajn!


[size=14]ByLajmPress5

E postuar mė 24-11-2017, 19:47[/size]




U vėrtetua se veprimtaria jote ėshtė e pastėr dhe pa njolla!
“Lufta jote me armė nė dorė kundėr Serbisė pėrfundoi moti kohė, mirėpo ata qė tė urrejnė Ty dhe luftėn tėnde pėr ēlirimin e Kosovės, nuk po tė lėnė rehat as pas 18 viteve. Nuk u ndalėn nė asnjė moment nė kėrkim tė hakmarrjes kundėr teje dhe shokėve tu. Nuk do tė ndalen ndoshta as nė tė ardhmen. Edhe pse e dinė qė nuk je fajtor, mundohen pėrmes proceseve gjyqėsore tė njollosin figurėn tėnde ushtarake dhe politike. Mirėpo ja qė planet po u dėshtojnė dhe po u rezultojnė tė kota”, i shkruan Qazimi-Limajt
Shkup, 24 nėntor- Ndėr tė parėt qė ka uruar kryetarin e Nismės pėr Kosovėn pas lirimit nga aktakuzat e EULEX-it, ka qenė veprimtari i njohur kumanovar, Bashkim Qazimi, mik i afėrt i Fatmir Limajt. Nė njė urim mjaft emocional, Qazimi vlerėson se edhe njėherė u vėrtetua qė figura politike e Fatmir Limajt ėshtė e pastėr, pa marrė parasysh tentimeve qė po bėhen pėr njollosjen e kėsaj figure. Qazimi me pėrkrahjen e Fatmir Limajt ka ndėrtuar njė pjesė tė Muzeut kushtuar Ismet Jasharit-Komandant Kumanovės nė Kleēkė, si dhe njė pjesė tė Muzeut kushtuar Komandant Telit nė Sllupēan.
Nė vazhdim, Gazeta Lajm ju sjell urimin e plotė tė biznesmenit Qazimi, i cili njėherit ėshtė pėrfaqėsues i lartė i Nismės pėr Kosovėn nė diasporė:

I nderuari Kryetar, miku im, Fatmir Limaj,
Prano nė fillim urimet mė tė sinqerta pėr betejėn e radhės juridike nė tė cilėn dole sot fitues, duke u liruar nga tė gjitha pikat e aktakuzės.
Lufta jote me armė nė dorė kundėr Serbisė pėrfundoi moti kohė, mirėpo ata qė tė urrejnė Ty dhe luftėn tėnde pėr ēlirimin e Kosovės, nuk po tė lėnė rehat as pas 18 viteve. Nuk u ndalėn nė asnjė moment nė kėrkim tė hakmarrjes kundėr teje dhe shokėve tu. Nuk do tė ndalen ndoshta as nė tė ardhmen. Edhe pse e dinė qė nuk je fajtor, mundohen pėrmes proceseve gjyqėsore tė njollosin figurėn tėnde ushtarake dhe politike. Mirėpo ja qė planet po u dėshtojnė dhe po u rezultojnė tė kota.
Sepse pas ēdo procesi gjyqėsor, jo qė nuk po arrijnė tė njollosin, e as tė dobėsojnė, por pėrkundrazi: figura jote po del edhe mė e pastėr dhe mė e fortė. Pas ēdo procesi gjyqėsor, qoftė nė bazė tė aktpadive nga Beogradi, nga EULEX-i, apo nga kushdo tjetėr, po vėrehet se nė veprimtarinė tėnde nuk ka asnjė njollė dhe asnjė dėshtim.

Pėr kėtė arsye me ty krenohen jo vetėm shqiptarėt e Kosovės, por edhe shqiptarėt e Maqedonisė, e veēanėrisht Kumanova. Sepse u vėrtetua se sa tė pafajshėm janė edhe shokėt tonė Nexhat Krasniqi, Endrit Shala, Shpėtim Telaku dhe Florim Zuka.
Lajmi pėr lirimin tuaj nga aktakuza vjen nė tė njėjtėn ditė kur shqiptarėt e Maqedonisė morėn edhe lajmin e gėzueshėm pėr rikthim tė procesit gjyqėsor “Monstra” nė rigjykim dhe kur pritet lirimi i tė dėnuarve nė kėtė rast. Shfrytėzoj rastin t’i uroj dhe ata, duke dėshiruar qė edhe nė rastin “Monstra” tė fitojė drejtėsia dhe asnjėherė mė tė mos pėrballen me raste tė montuara gjyqėsore.
http://lajmpress.com/miku-kumanovar-bashkim-qazimi-i-pari-uron-fatmir-limajn/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
UēK formacion qetnikesh
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: