AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bisede me Bardh Shalen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bisede me Bardh Shalen   Sam 16 Déc - 13:32


 • Conversation démarrée 29 novembre 2014


 • 29/11/2014 18:09
  Bardh Shala
  mirmrama inderuari katunar sije vetm pershendetje mesi guri qe menje apo jo • 29/11/2014 18:09
  Haxhi Kuçi
  Mire mbrama Bardhi si jeni more,po si jo.

  ju noh shume mire, se pari per baben ju shprehi ngushllimet e mija,dhe bacen Asllan qe me mbetet marak qe mbas luftes nuk pata mundesi ta foli nje fjale • 29/11/2014 18:11
  Bardh Shala
  po mir hagji pokalojm si ne kosov po qaj ki punet mefamilje ka koh qeste kam pa

  te falimenderoj faliminders per ngushllime

  po iken shpejt po jeta po vazhdojke

  se po merzi

  per agjen eprindin po qa me ba shum faliminders • 29/11/2014 18:14
  Haxhi Kuçi
  Me te dyte kam pasur muhabet,por pakes ma shume me bacen Asllan se shume kemi qen te njeri tjetri gjere ne kohen e 15 janarit

  nese ke ndejt me bacen Asllan mesigur ju ka tregue per mua.

  15 janar 1999 • 29/11/2014 18:16

  Bardh Shala
  po asht evertet edhe te ka desht shpirtnisht po kaqen nirast kur ka qen smut te ka permen edhe te falenderoj ka pas besim te madh te ti po smuja eran e la

  se te ka permen shum her po edhe ne prezec te prindit tim e bacit sef qe ende asht gjall me kujtohet shum mir

  nirast kur keni taku e meka then se me hagjin e lates nese zgaboj nuk ka djal edu shum asllan shala kto fjal ika then per ty • 29/11/2014 18:19
  Haxhi Kuçi
  E kemi dashte njani tjetrin sikur te na kishte lind nje nane,nuk me hiqet nga zemra • 29/11/2014 18:19
  Bardh Shala
  te kuptoj

  dot tregoj njerast po mos uprek se qka tha asllan shala perty • 29/11/2014 18:20

  Haxhi Kuçi
  trego se çka ju ka thene nuk ka genjye fare. • 29/11/2014 18:25

  Bardh Shala
  ishte smur me kancer dhe shkova me pa me bacin mel te ndjerin hynum politik edhe njerast na tha hagjia e agimi po mehagjin nuk ban nana ma se asht trim e at thetar the filloj te qaj me za po nuk epash edhe niher bre ymer i thojke vllavit vet prindit tim qe tash indjer ma asllan se vje po kemi nejt shum me hagjin me ka desht shum dhe prap filloj te qaj po kancer ka pas baci hagji ky ka qen rast kurte ka permen mas asaj bisede edhe tri dit pat jet kjo kaqen para 3vite kurte ka permen asllan shala ty inderuar te falinderoj po mos umerzit edi qe ekle pas shok apo vlla ne muhabet po benu i fort e mes umerzit. • 29/11/2014 18:31
  Bardh Shala
  nihemi baci hagji se po enbylli lokalin ekam ne lokal fb te uroj qdo te mir e shendet .dhe je i rrespektuar nga bardhi • 29/11/2014 18:32
  Haxhi Kuçi
  Falimenderit Bardhe,mos te mendon shpirti i tij qe nuk kam qajt ende pa ndegjue per vdekjen e baces Asllan,por kur i pata shkrue atij dhendrrit te tij ,Bytyqit mi tha vetem dy fjale se Asllani ka vdek para tri muajve,ma shume asgje edhe pse i kerkova si vdiq,se u bana marak mos vall dikush e ka helmue,Pse,sepse ne suharek e ne kosove kam pasur shume armiq,dhe nese me lavderon mua diku siq e kan helmue Bajram Kurtin mendova o zot ishalla nuk e kane helmue edhe bacen AsllanPo ta theme se edhe disa shok qe i kam pas si bacen Asllan mi kan helmue.Nuk po mundem ta pranoi vdekjen e baces Asllan,zemra me diqet.Ishalla ne parajse i jetone shpirti tij. • 29/11/2014 18:34
  Haxhi Kuçi
  U vonova pakes ,se u mundova ma shkurt tju shkruaj,falimenderit per te gjitha keto fjale ,zoti ishalla te shperbleft,çka ke nevoj baca Haxhi jam me ju per here.Me shkruaj kur ke kohe.Te fala te gjitheve dhe Fatit.Mos harro.
  [/ltr]


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bisede me Bardh Shalen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: