AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Afrim Prishtina,kush zbuloi bunarin a luftoi uçk serbet

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Afrim Prishtina,kush zbuloi bunarin a luftoi uçk serbet   Dim 17 Déc - 8:51


Afrim Prishtina
8 décembre, 14:21 · 

[size=30]
[/size]
[size=30]Kush e ka zbulu Bunarin i pari?
Bunarin e Likocit po mendoj 😎rin
[/size]Afrim Prishtina
8 décembre, 06:49 · 

Nuk pe di kundër kujt luftuam ne ,kundër shkaut apo SHIK-ut,nuk pe di a na masakroi shkau apo SHIK-u. 
Shumë e kopilin/leshen e kish lan shkau n'Kosovë![size=0]😠
[/size]
Commentaires

Enver Metaj Çdo shtet ka edhe sherbimin informativ , SHIK-ku e ka kryer misionin e tij
Pershendetje shokit

1

Gérer


Haxhi Kuçi çdo shtet vertete e ka shikun,por per me mbrojte popullin dhe atdhetaret e jo mi likvidue atdhetaret.
Gérer


Haxhi Kuçi Bunarin e kan zbulue te LDK-ves,e kan zbatue LPK istat,njerezit e serbise.Kur ta nxjerrish kompromisin,te dyte po dalin te serbise.Njani ma demokrat e tjetri diktator enverist.Me pas luftue shkaun sot i kishim te bashkuar trojet ne nje shtet e jo ne vend qe me na çlirue me ua ba punen e riroberise.Po ju shkon tradhetareve hesapi mire.Erdhi koha kur atdhetarin me shendrrue ne tradhetar e tradhetarin çlirimtar.A eshte ka sheh ky zot?https://www.facebook.com/afrim.prishtina.5?fref=pymk
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Afrim Prishtina,kush zbuloi bunarin a luftoi uçk serbet
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: