AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Pse nuk pergjigjet Ramush Haradinaj, qe ka hedhe gaze ne par

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Pse nuk pergjigjet Ramush Haradinaj, qe ka hedhe gaze ne par   Dim 17 Déc - 8:56


Naim Hyseni a répondu · 1 réponse


Nasuf Krasniqi Te jem korrekt Afrim , edhe Ramushi ka gjujt, pse mos mu pergjigj edhe ai para Gjyqit?
Gérer


Afrim Prishtina Nasuf sa e di unë ai personalisht nuk ka hedh kurrë gaz në Parlament,ndoshta gaboj i sigurt nuk jam por nga AAK ishte Time Kadrijaj dhe Donika Kada.

1

Gérer


Nasuf Krasniqi Per mua jan te gjith njesoj, Deri po vijn ne Pushtet po jan Patriota, kur po vijn ne Pushtet po ndrrojn. Ramushi ka gjujt , jan videot qe shihen.

1

Gérer

https://www.facebook.com/afrim.prishtina.5?fref=pymk
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Pse nuk pergjigjet Ramush Haradinaj, qe ka hedhe gaze ne par   Dim 17 Déc - 9:38

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Pse nuk pergjigjet Ramush Haradinaj, qe ka hedhe gaze ne par
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: