AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ademi se ka pas grua Even por Elith(Lirith)

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ademi se ka pas grua Even por Elith(Lirith)   Dim 17 Déc - 14:03

Ademi se ka pas grua Even por Elith(Lirith)
Sipas studimeve Adami eshte me gjen te vjeter 175000vjet,Ndersa Eva 75000vjet e moqme.Me kete bihet ne vendim qe nuk kan lidhje ndere vedi.
Pra Ademi nuk e kishte per grua Even(Haven),por  Lirithen.
Thuhet e perflitet se zoti grua te pare ja dhuroj Ademit Liliten,e cila ishte e pavarur nga Ademi Dhe zoti dhe u largua prej Ademit dhe u mshef nen toke dhe u ba grua e shejtanit.
Zoti ja dergoj melaqet me ja mbyt femit e kesaj,por kjo i mshefi ne kroshnjen  e drunjeve,maleve ,e therrave  qe mos tja gjejne.Keta femi qe jan mshefur nga Zoti,jan te pa pashem edhe per njeriun.
Keshtu u linden magjistaret,shtrigat,demonet vampirat e tjere gjana.Lilita organizoj shejtanin qe ta mashtron Even(Lirithen)  qe zoti ja krijoj nga briri tij,qe ta nxjerr nga parajsa dhe e shtini me hanger mollen.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ademi se ka pas grua Even por Elith(Lirith)
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: