AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 shiten femrat haptas me 22euro ne shkup

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: shiten femrat haptas me 22euro ne shkup   Mer 20 Déc - 2:39


  • Nuk do ta besoni ēka i publikohet Cimės (Pamje)

  • Molliqaj tronditė opinionin me kėtė deklaratė pėr…

  • Flet pronari i dyqanit kur femrat shiten me para, ja sa…

  • Prindėrit e shitėn pėr 22 euro, ndėrsa sot e njeh dhe e 

  • Katėr ditėt e fundit emri i saj ėshtė mė i lakuari nė mediat kosovare por jo vetėm. E gjitha kjo pasi nė publik doli njė mesazh nė tė cilėn Aida Dėrguti fyejti rėndė kolegun e partisė Albin Kurti pėr ēka mė pas trazoi jashtėzakonisht shumė Vetėvendosje-n, parti nė tė cilėn deri dje (e hėnė) pėr 12 vite mbajti pozita tė rėndėsishme ku pas skandalit dha dorėhqeje.
    Padyshim se kontributi i saj nė Lėvizjen qė themeloi Kurti qė nga vitit 2005 deri mė 2017 ėshtė i pamohueshėm. Ajo themeloi Qendrėn e VV-sė nė Vushtrri qytet prej nga vjen, degė e cila ja ktheu shpinėn pas skandalit duke kėrkuar zyrtarisht edhe largimin e saj.

  • Padyshim se nė PDK vėshtirė se mund tė pėrfundoi pėr shkak tė akuzave qė ju ka bėrė nė vazhdimėsi dhe do ishte njė goditje e madhe pėr tė.Gjasat mė tė mėdha janė qė tė bashkohet me partinė e Fatmir Limajt, pra NISMA-n pėr Kosovėn.
    Aida sot ėshtė parė tek ėshtė pritur nė Kuvend nga kryetari i grupit parlamentar tė kėsaj partie Bilall Sherifi. Duke kutjuar se Aida ishte pjesė e luftės sė UĒK-sė, dhe njihet si krah i luftės, e njė kalim i tillė edhe do tė ishte i mundshėm.Mundėsi tjetėr ėshtė anėtarėsimi nė AAK, ēka sigurisht Ramushi do e priste me duar hapur duke qenė se pėr gati dy vite mnrojtėn kauzat e njėjta, Demarkacionin e Asociacionin.


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: shiten femrat haptas me 22euro ne shkup   Mer 20 Déc - 17:17


Милан Шипка a partagé un lien.
25 aoūt · Novak Djokovic proglašen za najboljeg tenisera na svijetu
Iako je imao dosta padova u prošloj sezoni Novak nikad ne odustaje da postane sve bolji i bolji, što dokazuju njegova..
ISKRENODANAS.INFO


J’aime
CommenterPartager

44
CommentairesVotre commentaire...


Милан Шипка a partagé la publication de Aš Start Novi Sad-kać.
14 juillet · 
Aš Start Novi Sad-kać
14 juillet · 

Buduci vozaci,
Zelimo da Vas obavestimo na vreme da nova grupa sa teorijskom nastavom krece odmah po zavrsetku grupe koja je sada u toku.POČETAK NOVE GRUPE teorijske nastave pocinje u ponedeljak 17.jula 2017 godine.Grupa koja je u toku završava se 15.jula 2017 godine.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
shiten femrat haptas me 22euro ne shkup
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: