AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 uçk leter zaevit,bashkpunim

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: uçk leter zaevit,bashkpunim   Mer 20 Déc - 2:41

[size=48]Letër e hapur nga ish-ushtari drejtuar Zoran Zaevit dhe Muhamed Zekirit [/size]
Zoran Zaev dhe ti Muhamed Zekiri ju drejtohem me disa fjalë 
ALEANCËS PËR SHQIPTARËT nuk je duke ofenduar individ me këta veprimet tuaja por je duke provokuar mbi 60 mijë Votues !!!
Zoran Zaev besoj se këtë që kam shkruar Muhamed Zekiri do të gjejë kohë për të ta përkthyer këtë shkrim që unë personalisht ndava kohë të adresohem ty./antpress
Daut Dutii Shasivari .
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
uçk leter zaevit,bashkpunim
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: