AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Rraif Gollopeni dialog si Hazir Hoxha

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Rraif Gollopeni dialog si Hazir Hoxha   Dim 24 Déc - 2:18

[ltr]Hazir Hoxha

[/ltr]

28 JUIN 08:33  2017

Bienvenue à vous deux sur Messenger.

3 OCTOBRE 13:29

[size][ltr]


[ltr]Prshendetje i neruar
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Pershendetje Hazir.Si jeni ju dhe famijen i nderuar.
[/ltr]


[ltr]Po po mir po ju
[/ltr]
[ltr]Nje pyetje te thjesht
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Mire me than kur ska ma mire
[/ltr]
[ltr]po urdheroni
[/ltr]


[ltr]Po ne thenje te Bajram Currit " kurr ksaj pune sju kam kujta pushka jeme qe mvret mu"
[/ltr]
[ltr]Jeta koka e till
[/ltr]
Haxhi
[ltr]O vella,une jam rraja e pare e afert e Bajram Currit.
[/ltr]


[ltr]A mdoket qe ne nje vend ne internet e ke permen raif gallopenin
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Po e njohe
[/ltr]
[ltr]Gashi se e ka ndrryshue me qellim Gollopen
[/ltr]


[ltr]Mdoket ki shkru nje shkrim per te
[/ltr]
[ltr]Per qe e ka ndryshu e di mir epse e kam pas dhe e kam shok
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Ne shqiperi e ka ba ndryshimin. e mbiemrit
[/ltr]


[ltr]Ne mbiemer te gruas
[/ltr]
Haxhi
[ltr]mire e ke
[/ltr]


[ltr]Po une te thash e njoh shum shum mir
[/ltr]
[ltr]Skam mujt me u inkuadru ne at bised
[/ltr]
[ltr]Keni fol se si i ka humb gjurmt nat koh
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Po e shoh qe e njifni ma mire se une tregom diçka o vella çka nuk di ?
[/ltr]


[ltr]Fol
[/ltr]
[ltr]Vet
[/ltr]
[ltr]Vetem
[/ltr]
[ltr]Per at koh
[/ltr]
Haxhi
[ltr]ku ka fole? Ne cilen gazete?
[/ltr]


[ltr]Jo jo ju keni fol
[/ltr]
Haxhi
[ltr]aha,mendova ai mos ka fole per aktivitetin e vete
[/ltr]


[ltr]Jo jo
[/ltr]
[ltr]E keni pershkru udhtimin e tij der dikund
[/ltr]
[ltr]Deri ku i kan humb gjurmt
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Po çka nuk di ma teper per qe ka veprue tinza me tjeret nuk e di,ka sekrete qe as dreqi sun u bjen ne fije
[/ltr]


[ltr]Jo tregom deri ku e keni percjel rrugen i tij deri ne cilin fshat
[/ltr]
Haxhi
[ltr]E di qe ne demostrata,e lejuan me ik e neve na nxuren dhe na rrejten gjere sa e humbem vetedijen,Aty e kam pa qe ka lidhje dhe ma ju kam rujt.
[/ltr]


[ltr]Jo shum gabim je ske pas pse me ju rujat
[/ltr]
[ltr]Nat bised ki fy shm e shum tjer pa e dit
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Sju ka frigue jo,por kam pas kujdes
[/ltr]


[ltr]Une per vete jam po ai qe kam qe edhe sot jam
[/ltr]
[ltr]Por kur ndegjo nga tjert tham me vete ath ja une haziri
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Me vend e ke,se njerezit jan te pergaditur me ngjite e me shpif gjana qe ske pa as ne gjume dhe bahesh i dyshimt a mos je ne gjum,.Mire e ke
[/ltr]


[ltr]Po de prap jam n'luft te hapt me shteti ton kjo eshte jeta po prap slodhem smerzitem vazhdoj jet..
[/ltr]
[ltr]Mfal se ika se paskna pak pun vazhdojm ne mbremje
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Ne rregull,pa problem
[/ltr]
[/ltr][/size]

3 OCTOBRE 19:21

[size][ltr]


[ltr]Mirmbrema
[/ltr]
[ltr]+377-44-848-846 numri i viberit
[/ltr]
[/ltr][/size]

4 OCTOBRE 05:49

[size][ltr]
Haxhi
[ltr]Raif Gashin ma se miri e njeh vellau im se jan te nje gjenerates e njeh edhe Enver Spahiu prej opterushes.Raifi ka hy ne shik ne shqiperi ne vitin 1992.Ky vete shkruan per vete permes pseodonimeve duke e ba veten atdhetar.per bese nuk di edhe ma shume per te bamat e ketij njeriut.
[/ltr]
[/ltr][/size]

4 OCTOBRE 10:58

[size][ltr]


[ltr]Ai ti paske qene i frymzum prej tjerve!
[/ltr]
[/ltr][/size]

5 OCTOBRE 09:28

[size][ltr]
Haxhi
[ltr]Gabim je nuk frymzohem nga tjeret,kqyr kush ka shkrue ma teper per Raifin,ne adresen e gabume ke hyre.Ma gjeni ku kam shkrue mos fol si mushki peles.Ti je vete Raif Gashi a eshte e vertete.
[/ltr]


[ltr]Po une njeher tveta une ste thash kurgj ma teper pra kerkoj falje i nderum
[/ltr]
[ltr]Nqoft se e ke marr si fymje
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Jo ska gje,une fare kerkund emrin e Raifit kerkund sja kam permend,kam lexue e me kan tregue,por personalishte se njoh.Une shkruaj per ate qe me ka shkaktue mua te keqe.Kujt i ka shkaktue dame me ata le te mirret[/ltr][/ltr][/size]


Dernière édition par Perparimi le Dim 24 Déc - 2:20, édité 2 fois (Raison : https://www.facebook.com/profile.php?id=100010652311893&fref=ufi)
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Rraif Gollopeni dialog si Hazir Hoxha
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: