AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Dialog me Ibra azizin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Dialog me Ibra azizin   Dim 24 Déc - 3:29

Ibra Azizi
Vous êtes amis sur Facebook

10/03/2016 16:02[ltr]Ju faleminderit vlla
[/ltr]
[ltr]Per pranim ne shoqerin tuaj
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Ska perse i nderuar,mire se vini ne shoqeri.
[/ltr]


[ltr]Ne kete moment jam tu e ndegjue intervisten tuaj per albaradio
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Mire se e degjoni,jepni mendimet e juaja.
[/ltr]


[ltr]Do te me duhet kohe,por keto gjana i perdori per me kriju nji mozaik nga shum burime informacionesh
[/ltr]
[ltr]Se cka jemi na shiptart
[/ltr]
[ltr]Se ku jemi
[/ltr]
[ltr]Kuj i sherbejm
[/ltr]
[ltr]Se ma se paku vetes
[/ltr]
[ltr]Po i sherbejm
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Si jemi dhe i kemi punet
[/ltr]


[ltr]Sakt
[/ltr]
[ltr]E kam nji pytje
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Nje popull qe ja vjedhe veprat e njerezve nuk ka gja te hajrit nga ai popull.
[/ltr]


[ltr]Personale nese doni nji pergj te shkurt
[/ltr]
Haxhi
[ltr]pyet
[/ltr]


[ltr]E kam ketu nji shok te suharekes
[/ltr]
[ltr]Shyqeri Bytyqi
[/ltr]
[ltr]E njihni
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Shyqeri Bytyqi,nuk po me kujtohet,mesiguri se e njoh nese eshte i gjenerates sim
[/ltr]


[ltr]Jo njo 14 vjet ma i ri
[/ltr]
[ltr]69 i lindun
[/ltr]
Haxhi
[ltr]nuk besoj qe e njoh as qe me njeh
[/ltr]


[ltr]Ne wels austri eshte
[/ltr]
[ltr]Ok flm
[/ltr]
[ltr]E fal
[/ltr]
[ltr]Qe po te marr kohe
[/ltr]
Haxhi
[ltr]ska perse
[/ltr]


[ltr]Nderimet e mia per ju
[/ltr]
Haxhi
[ltr]FLM njashtu edhe ndaj jush nderime.I kujt eshte ky Syqeri Bytyqi?,?Ku e ka shtepine?
[/ltr]


[ltr]Sdi un jam i presheves
[/ltr]
[ltr]Ai jeton ne suharek
[/ltr]
[ltr]Jeton ne wels po ka shpi ne suharek
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Baba kane e ka se suhareka eshte rrite
[/ltr]


[ltr]Sdi valla
[/ltr]
[ltr]Do e pys ato
[/ltr]
[ltr]Ky asht djal i mir
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Ne rregulle
[/ltr]


[ltr]Shum ka punu
[/ltr]
[ltr]Per vendlindja therret
[/ltr]
[ltr]Un e cmoj
[/ltr]
[ltr]Kye ka pas nji vlla ne burg
[/ltr]
[ltr]Vllau i ketij asht ma i vjeter
[/ltr]
[ltr]As emnin zja di
[/ltr]
[ltr]Ketu jam njiloftu vitin e kaluem
[/ltr]
[ltr]Nuk e njoh gjat
[/ltr]
[ltr]Se un skam qen ketu
[/ltr]
[ltr]Vitin e kaluem
[/ltr]
Haxhi
[ltr]I gjenerates se re çenka ky i pari.
[/ltr]


[ltr]Kam.ardh ne wels
[/ltr]
[ltr]Po shyqa i ri asht
[/ltr]
[ltr]1969 i lindun
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Bytyq ka shume ne suhareke e neper fshatra
[/ltr]


[ltr]Semetisht e ka rranjen
[/ltr]
Haxhi
[ltr]semetisht,Peqan,Nishor
[/ltr]
[ltr]Reshtane e shume fshatra ka Bytyqi.
[/ltr]


[ltr]Nuk di ma shum valla
[/ltr]
Haxhi
[ltr]çka kane punue ne suhareke e ju ka tregue,me çka jane marr?
[/ltr]


[ltr]Se kom pyt shum per suharek
[/ltr]
[ltr]Pos qe kemi fol per aktivitetin me ndihmu luften
[/ltr]
[ltr]Me financa
[/ltr]
[ltr]Nga ketu
[/ltr]
[ltr]E di qe ka punu edhe me do miq te mi
[/ltr]
[ltr]Prandaj per suharek nuk di gje
[/ltr]
[ltr]Rreth njerzve dhe detaleve
[/ltr]
Haxhi
[ltr]ne te gjitha trojet tona njesoj jane shqiptaret.
[/ltr]


[ltr]Po
[/ltr]
[ltr]Ke te drejt
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Shendosh qofshim.
[/ltr]


[ltr]Amin
[/ltr]
[ltr]Ishalla
[/ltr]
[ltr]Veq njerz mu bo zor!
[/ltr]
[ltr]Jam skeptik
[/ltr]
[ltr]Mvjen keq
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Kurr jo,dreqi ,dreq ka me vdek.Njeri nuk bahet kurr,
[/ltr]


[ltr]Na kish flliq keq shkau!
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Kajta na ka flliq,jo shkau.
[/ltr]


[ltr]Paj edhe kjo eshte ama njerz demela per dije,e manej le ndore te hajnave me na udheheq
[/ltr]
[ltr]E ata co uj ne mullinin e shkaut
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Ma trima kane dal tradhetaret.
[/ltr]
[ltr]Dhe ma patriota se atdhetaret.
[/ltr]


[ltr]Paj cashtu po i bjen
[/ltr]
Haxhi
[ltr]po
[/ltr]


[ltr]Mbasi ata e moren bajrakun
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Po qe 3000 vjete keshtu na ka shkue hesapi,tjeter kush mundin e shpiunat bajrakun.
[/ltr]


[ltr]Cka me ba,kjo raca iliropellazgo.....
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Po ske çka me ba edhe sa keshtu vetem Zoti e dine ma se miri.
[/ltr]


[ltr]Po allahu alem
[/ltr]
[ltr]Ai le ti rregulloje
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Allahu na ka dhurue te gjitha,ai nuk vjen me na rregullue punet tona.Allahu ka pune tjera me me randesi se tonat.
[/ltr]


[ltr]Jo jo veq e kom fjalen me hjek dore prej ambicjeve me drejtu e me shpresu dicka
[/ltr]
[ltr]Nuk ka mundesi me hy nvallen e tyne
[/ltr]
[ltr]Skom aftesi
[/ltr]
[ltr]Ma mir po shkoj nxhami
[/ltr]
[ltr]E po heshti po kanjiher po shahemi ne facebok
[/ltr]
[ltr]E po bon nervoz qekjo pune
[/ltr]
[ltr]Se pom qujn njerzit turko arab
[/ltr]
[ltr]E tradhtar
[/ltr]
[ltr]Se spo e du nana terezen e sknderbwgut
[/ltr]
Haxhi
[ltr]Shpresa egziston ,kur ke mbjelle diçka.E vertete eshte qe eshte veshtire me hyre ne vallen e tyre,se ta analizojne a je i besuar i tyre.Kane aftesi edhe me te nervozue,kane prirje per çdo te keqe.
[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Dialog me Ibra Azizin   Lun 25 Déc - 12:51

Ibra Azizi
Vous êtes amis sur Facebook

16 FÉVRIER 23:56


[ltr]provoje kaja nanen[/ltr]
[ltr]edhe ata ti qesmi naper facebok[/ltr]
[ltr]si.qen hajna[/ltr]
Haxhi
[ltr]tane kriminelat i kane zane pozitat,mire po na bajne[/ltr]

[ltr]po bre nonen[/ltr]
[ltr]me me fal Haxhi se tpengova[/ltr]
[ltr]po qajo ke mendimi jem[/ltr]
[ltr]qe mos tna shkoje posht[/ltr]
Haxhi
[ltr]jo aspakes nuk me keni pengue i nderuar.[/ltr]

[ltr]se qent po e shkrujn per veti kishe ata e knaqen[/ltr]
[ltr]gjum tw ambel o Haxhi miku[/ltr]
Haxhi
[ltr]Naten e mire edhe ju e befshit i nderum,ishalla per te mire ndegjohemi.[/ltr]

[ltr]amin[/ltr]
Haxhi
[ltr]Amin[/ltr]

7 AVRIL 09:23

Haxhi
[ltr]https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14606554_10154285653663961_1039138203418931469_n.jpg?oh=ab0a2a2f63618d91d18fdc7cc502919e&oe=598A1B3A[/ltr]

18 AVRIL 21:59


[ltr]Skender Vishaj Dhe Sejdi Gervalla Moj Vraninë
(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ht...
youtube.com
[/ltr]

19 AVRIL 10:07

Haxhi

1 OCTOBRE 23:2


[ltr]Lire
-0:45
Paramètres visuels supplémentaires
Cast to Chrome Cast
Afficher en plein écran
Couper le so

Haris Hecimovic a ajouté une vidéo.
Haris Hecimovic[/ltr]
Haxhi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Dialog me Ibra azizin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: