AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ikni se do e sulmojm policin pastaj kan me ju masakrue

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ikni se do e sulmojm policin pastaj kan me ju masakrue   Jeu 28 Déc - 15:21

you what you have written to me, a traitor

 Kush u mundua tė shuajė trokitjen e fortė tė zemrės sime ndaj popullit qe e kisha? Kush ma bėri kėtė dhembje qe se prisja?... Serbia pėr ēudi kishte ciceronėt qė flisnin shqip,serbisht,gjermanisht,e angishte,dhe  qė lehnin si qen e tėrbuar e qė tėrbimin e kishin aq tė rrezikshėm sa edhe parashikimin qė do tė dilte ,mbas luftes ēlirimtare(tradhetare). Njė ditė pėrpara dikush kishte dėrguar njė langore e me tha braktise shtėpinė se se lagjeja e suharekes do tė digjej. Ku e dinte ai ?- Ik- me tha Nez Shala,me thoshte shko ne reke e mshefnu ne uje,se uēk na ka lajmrue qe sonte do e sulmojna stacionin e policise e pastaj policia do e masakron suhareken, Nese ti do ti bene rezistenc policise  ty kan met shpall tradhetar te shqiptareve... Kush ishte armiku? E kam fjalen ne kete rast?Fatmir Limes te nesermen ja komentova kete rast,ma beri ti je ka bene propagand kundra neve.I them;Ani pse ti Lima nuk me pranon ne lufte kundra serbeve?Ma kethen;pom dhembin syt met pa o rrenc.Hajde ja bana ne suhareke e i vesim ata djem qe ju ka than Agimi ushtari yt?Mos genje.Njeri ja ban o Fatmire ka qen  i pite dru dhe e ka leshue vertete kete fjale,nuk po genjen Haxhiu,ishte edhe drejtori i shkolles se peqanit Feim Grula i cili na ndogjoj keto biseda.Haxhi i yti ju paska rrejtPo ti shkruaj per luften tone.Po ja bana por mos u prek se krejt  kam me shkrue vetem realitetin.Dhe ja bana  se lufta nuk bėhej vetem me libra...Qe nė fillim kuptova se ata qė ishin kundra meje ishin pararoja serbeve, por ē’ka ishte mė e dhimbshme ata ishin tradhtarė. Ishin shqiptarė qė dora e tradhtisė i ēoi drejt krimeve tė papara.Pra qe ne fillim te krijimit te celulave te ēlirimtareve i verejta njerezit  qe deri dje ishin kan vegla te serbise dhe e parashikova te ardhem e zymt qe do e kaplon kete popull matuf,e ta pa gdhendure.Ne vend qe tju kundervihet njejt si serbise gjakatare,populli u dergonte buke ne male,e pije freskuese.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ikni se do e sulmojm policin pastaj kan me ju masakrue   Ven 29 Déc - 7:06

[ltr]he ekan shpall deshmor \[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ikni se do e sulmojm policin pastaj kan me ju masakrue   Ven 29 Déc - 8:31

ju vjen koha .ine ikam than hajrushit kur tum qohet ti qij robt atje kuje .kam dhe shqipeatr edhe kroat bashke luftetar qe ti nxerrin syt per mu per ata ma ka ba bllok
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ikni se do e sulmojm policin pastaj kan me ju masakrue   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ikni se do e sulmojm policin pastaj kan me ju masakrue
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: