AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Mona Agrigoroaiei shpif kundra Hamdi Ndreces

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Mona Agrigoroaiei shpif kundra Hamdi Ndreces   Ven 29 Déc - 15:01

[size=40]Reagim nga Hamdi Ndrecaj pėr shkrimin ”Cilėt janė disa nga tradhėtarėt e rastit Kumanova”[/size] 
Sponsored by Revcontent
Il est mort mais personne n'a dit un mot
1 Astuce Brillante Pour Faire Fondre Le Gras Du Ventre! Les Médecins Affolés
Votre vrai amour est un clic!


Botapress, 13 Janar
Mona Agrigoroaiei me shkrimin e bėr  ”Cilėt janė disa nga tradhėtarėt e rastit Kumanova”tė botuar nė gazeten Botapress.info me datė:13/01/2017,paska lakuar,edhe emrin tim Hamdi Ndrecaj.
Si ėshtė e mundur qė njė spiune e BIA-sė serbe dhe DBK-sė

sllavo-maqedonase,tė merret me rastin e e Grupit tė Kumanovės.
Unė Hamdi Ndrecaj,tani Heroin Mirsad Ndrecaj-Nato,e kam vėlla
edhe familjen e tij i kam tė gjakut,e kjo zojė,nė vend se t’ju pėrgjigjet shqipėtarve,se me kėto shpifje tė ulta,po mundohet tė
fut pėrqamje ndėr shqipėtaret,ndoshta ėshtė dhe sigurisht se ėshtė,
e paguar nga BIA serbe,dhe DBK-ja sllavo-maqedonase pėr ta bėr
kėt pun tė dreqit,qė tė fut pėrqamje ndėr shqipėtar.
Une para ēdo gjygji,tė Kombit shqipėtar jam nė gjendje tė dėshmoj,
se tė gjitha kėto shpifje,jan veq trillime tė ksaj zoje,se kurr nė jet nuk jam takue me ta,e leje ma tė bėj diqka kunder vllaut tim Mirsadit dhe tė gjith atyre vllaznive tjer qė ran dėshmor,si dhe atyre
qė gjinden nė burgjet sllavo-maqedonase.
Kjo z.Mona Agrigoroaiei,nga Rumania po bajka apel,qė shqipėtaret
qė ajo i permend,e nė kėt rast edhe mua,qė tė vriten !
Nėse qenke aq atdhetare dhe patriote,pse nuk po e ban vet,ket pun ti z.Mona Agrigoroaiei,mu ba si Shote Galica.
Une jetoj nė Kosovė,aty ku e kam shtetin tim,
 
Kush je ti,qė kinse zbulon raste  ?
Kush tė ka angazhue ?
Kush je ti qė gjykon dhe denon,me vdekje njerzit ?
 
Tė ka angazhuar,shteti i Shqipėris,Kosovės,sepse une i pėrgjigjem vetėm kėtyre shteteve,apo tė ka angazhuar Serbia dhe Maqedonia,
ktyre une s’ju pėrgjigjem,sepse jan armiqėt e Kombit tim.
 
Nė fund edhe nga gazeta Botapress.info,kėrkoj qė t’mė kėrkoj falje publike,sepse mė ka prekur nė integritet,moral,patriotik dhe familjar,para se ti botojn shkrimet,duhet ti vertetojn,se prej kujt jan ato informacione,duhet ditur njeriu,se pėr kan punon,sepse del e
punon pėr dreqin dhe qka pastaj ju si gazet.
Me respekt.
Hamdi Ndrecaj-Pan
http://botapress.info/reagim-nga-hamdi-ndrecaj-per-shkrimin-cilet-jane-disa-nga-tradhetaret-e-rastit-kumanova/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Mona Agrigoroaiei shpif kundra Hamdi Ndreces
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: