AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Agim Barja ja nis me provokime

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Agim Barja ja nis me provokime   Ven 5 Jan - 3:20


Agim Barja Barja Ferati a partagé un souvenir.
26 mai 2017 · 
[size=16]il y a 2 ans
Affichez vos souvenirschevron-right
Agim Barja Barja Ferati
26 mai 2016 · 
[/size]

11

Commentaires

Haxhi Kuçi Po me vend e ke ne farefis e keni pas udbashin e serbise Mehe Uken,me pseodonimin Marovac,qe ne arenen e nderit ne kalamengdan eshte hero i serbise dhe ne Mitrovice permendore si hero shqiptar.Ku ke pa ne bote qe nje tradhetar me qen hero per serb dhe hero per shqiptar.

J’aime
 · Répondre · 26 min
Gérer


Agim Barja Barja Ferati valla ngo cka po te them skisha deshte asgje me shume ne jete se sa me te taskue njeher live
Gérer


Haxhi Kuçi Ma mire ta kishte qite mos mu takue kurr ti bashk me Reshat qenin e serbise.Ti o qen mos ha mut.Mos e nguc arushen ku nuk duhet
Gér


Agim Barja Barja Ferati i ase nuk e njher figuren e MEHE UKES ase veprimtarin e ti t
Gérer


Agim Barja Barja Ferati an mut me shpifje te serbis e me perca kombin tone shqiptar h
Gérer


Haxhi Kuçi Po ti vete more ke shkrue se e din kush e ka vra Mehen,a don me ti postue tana
Gérer


Agim Barja Barja Ferati une ta jap fjal po u takova me ty e sheh
Gérer


Haxhi Kuçi More ti mu takue me mua, ma mire ta kishte qit as mem pa se leje mu taku o karapidik i serbise
Gére

Agim Barja Barja Ferati hiq jetes si dihet skan heroj shqiptar qe nuk ke shkrue zi e terr me porosit e serbis
Gérer


Haxhi Kuçi Kam shkrue per argatet e dreqit siq e je ti dhe Mehe Uka
Gérer

Agim Barja Barja Ferati ti flen ne ambasaden e serbis ne franc kjo dihet edhe je deshmitar i mbrojtur kunder Veteraneve te UCKse per ty dihet krejt veprimtaria jote je ai qe ke vozit ne 1999 njerezit e arkani e arkanin neper suharek


J’aime
 · Répondre · 11 min
Gérer

Haxhi Kuçi Pastaj per Reshat qenin e Avdi Ibrahimin.Me juve jam marr,tjeret, nuk me kan ngacmue,as pom intereson.Vete ja keni nis me shpifje,per kurgja.Pastaj u interesova per juve,Reshatin e Mehen,se per Avi qenin e njoh se kam fjet te ai e ai ka fjet te une me vite.Nuk e kisha dite qenin se dy here helem me kishte qite ne oden e tij.A une e kam konsiderue si shok e atdhetar.A mire ju ka mesue nana serbi,po pom mbrojn franqezet dhe nana jote serbi.Po renat e Reshatit jane keto,dhe te Avdiovskit,haaaaa ne cilin muaj e kam vozit Arkanin???Nese ja qellon ta pranoj????
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati Ne cilin muaj e kam vozit Arkanin neper suhareke?Hajte le ta dijn mire shqiptarhanja?
Gére[size=12]Votre réponse...


[/size]

Agim Barja Barja Ferati ti ke desht me ja be kurthen edhe Rexhep Qosjes me video inqizim more idiot e di mire cka ke gazit per kishin ne prishtin more idiot je i paguar nga serbia me i ba ato gjera qe me ju mbet shqiptareve gjithnje ishe edhe je ne sherbim te serbis
Gérer


Haxhi Kuçi Po çka dole tani ka Rexhep Qosiqi,kur e kam te inqizuar krejt biseden,ska aty montimepor realitet.Une te bana pyetje ne cilin muaj e kam vozit Arkanin neper suhareke,pse i ikish pyetjes,si Reshat Badallaj miku i Mehes,apo vellau i Resmijes,shok me Avdi Ibrahimin


https://www.facebook.com/sadin.ferati/posts/462931660714177?comment_id=561538464186829&notif_id=1515146350914328&notif_t=feed_comment_reply
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Barja ja nis me provokime   Ven 5 Jan - 4:49

Haxhi Kuçi Po çka dole tani ka Rexhep Qosiqi,kur e kam te inqizuar krejt biseden,ska aty montimepor realitet.Une te bana pyetje ne cilin muaj e kam vozit Arkanin neper suhareke,pse i ikish pyetjes,si Reshat Badallaj miku i Mehes,apo vellau i Resmijes,shok me Avdi Ibrahimin


J’aime
 · Répondre · 41 min
Gérer

Haxhi Kuçi Agim,spo din ne cilin muaj ,e sa here e paskna shetit neper suhareke?A ishte me neve edhe Avdi Ibrahimi me Reshatin?Reshati ka pas shkrue se me Arkanin kemi vra nana duke u dhan gji femive.Haaaa,pastaj ka shkrue kinse kam masakrue civil.A kan emra ato ...Voir plus
Gérer

Agim Barja Barja Ferati Ti se njehe Reshat Badallajn ai eshte me babe e babgjysh kunder keti regjimi serb jan zhurjan qe asnjeher nuk jan ndal per clirimin e trojeve tona more Idiot a ste vjen turp por ti pse nuk ishe ne varrim te antareve tu familjar ne Kosove pse ti nuk gux...Voir plus
Gérer

Agim Barja Barja Ferati ti e di cka ke ba me Shipken se si i ke thirr femrat ne Suharek ne prezenc te Shipkes e cka ju ke ba e di ti kete edhe e din Suharek edhe je Deshmitari kunder Fatmir Limes edhe proqeseve te tjera deshmitar i rrejshem
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati Vete Avdi Ibrahimin ai ja ka qi nanen Besim Ndreces,jo une ate dite edhe mua deshti Avdiu te me shtine si Besimin ne kurthe.Ate dite kur e ka vra policin Besimi ne shiroke,ka ardhe Avdiu mu ka lute mi ndihmue me kerkue Besimin ...Voir plus
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati Fatmir Limes shtet mija nana ja ka shkerdhye Shipka,krejt çka kam fole ne shtabin e Limes,me Limen Shipka ma mire se une e dinte çka i kam than Limes.Kur me zuren policet ne rrojtoren e Sherifit kjo ka qen kohe lufte.Fatmir Lima ka dhunue Mirjeta Kapllanin nje vajze 15 vjeqare e jo une ore shpiun i serbise.Jan deshmitaret qe e kan lajmrue jo une.Joooo une skam dhunue e as vra shqiptar ore koke peshku.Por une ne suhareke kam ftue ndihmat e kryqit te kyq nderkombetar me shlipera e dijn mire suharekalit.Ne korrik 1998 ne Malishev poashtu une kam ftue ndihmat e kryqit te kuq,jo ti apo Lima e Reshat Badallaj.Une ua hoqa shkaun e juaj prej kosoves e jo ti e as Fatmir Kurva.Reshat Badallaj ka vjedhe tre % e mergates.U mundue qeni i serbise me ja mvesh Hazer Susurit kinse ja ka dergue ne kosove per uçk,kur e pyta a eshte e vertete o Hazer Susuri,ma bani po me shpifet se as nje cent sma ka dhan shpifesi .


J’aime
 · Répondre · 7 min
Gérer


Agim Barja Barja Ferati ti e ke percjell Besim Ndrecen prej se largu edhe je ike i ke lajmerue drejtimin ke dhene informacione mos u mundo me ju qit hi syve por vjen dita qe ke me pranue publikisht tradhtin edhe bashkupunimin me shipken
Gérer


Haxhi Kuçi Ma rrofsh leshin e k...,o majmun i serbise ju sjeni i stervitur si Avdi Ibrahimi.Ti je laskuc i tij,por spo te ka hije shpifja.
Gérer

Agim Barja Barja Ferati edhe per kete ti ske familje te gjithe gruaj e femijet te jan nda edhe jan distancue nga ti kjo eshte biografia jote pse tu larguan te gjithe
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja ; ti ke gishte ne rrethimin e familjes se Adem Jasharit,bashk me familjen e Mehes dhe Reshat Badalles.Reshati i ka dite te gjithe vendndodhjet e Adem Jasharit,bashk me ty.Kete e din mire Rexhep Selimi,Hasan Zeneli.Nait Hasani.
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati mbasi kokna ndar prej familjes a ma jep ndonje femer te familjes tende e pot bana dhenderr
Gérer

Agim Barja Barja Ferati cka po te duhet ti e di cka i ke be vajzes tende nxjerr dosjen nga policia e lexoje per cka ke mbajt burg per ngacmim sexual hej more me femijen tend more idiot
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Barja ja nis me provokime   Sam 6 Jan - 0:27Gérer


Agim Barja Barja Ferati valla ngo cka po te them skisha deshte asgje me shume ne jete se sa me te taskue njeher live
GérerHaxhi Kuçi a répondu · 1 réponse


Agim Barja Barja Ferati i ase nuk e njher figuren e MEHE UKES ase veprimtarin e ti t
Gérer


Agim Barja Barja Ferati an mut me shpifje te serbis e me perca kombin tone shqiptar h
GérerHaxhi Kuçi a répondu · 1 réponse


Agim Barja Barja Ferati une ta jap fjal po u takova me ty e sheh
GérerHaxhi Kuçi a répondu · 1 réponse


Agim Barja Barja Ferati hiq jetes si dihet skan heroj shqiptar qe nuk ke shkrue zi e terr me porosit e serbis
GérerHaxhi Kuçi a répondu · 4 réponses · 21 h


Agim Barja Barja Ferati ti ke desht me ja be kurthen edhe Rexhep Qosjes me video inqizim more idiot e di mire cka ke gazit per kishin ne prishtin more idiot je i paguar nga serbia me i ba ato gjera qe me ju mbet shqiptareve gjithnje ishe edhe je ne sherbim te serbis
GérerHaxhi Kuçi a répondu · 6 réponses · 20 h


Agim Barja Barja Ferati ti e ke percjell Besim Ndrecen prej se largu edhe je ike i ke lajmerue drejtimin ke dhene informacione mos u mundo me ju qit hi syve por vjen dita qe ke me pranue publikisht tradhtin edhe bashkupunimin me shipken
GérerHaxhi Kuçi a répondu · 7 réponses · 20 h


Agim Barja Barja Ferati per kete postim qe ke bere kete propagand e shkruar nga nje person tjeter nuk je ti autori kunder Veprmitaris te Mehe Ukes shume shtrejt ka me te kushtue kjo veq perhap dezinformat ti e mos u ndal siq ke veprue para lufte neper suharek prizren e gjakove e ku ke mundur me shpiunue Veprimtaret e ÇESHTJES SONE KOMBETARE
Gérer


Haxhi Kuçi Ti ke nxjerr hak ne Mehe Uken,dhe ke bashkpunue me serb si me masakrue familjen e Adem Jasharit.Ti e Reshati ja keni dite te gjitha luget e kesaj familjes hynore ore dilingji.Reshati e ka pas Lulin ne banesen e vete per me mashtrue opinjonin ja une kam pas muhabet me Rifatin,e Lulin dini ju me i ba kurthat atdhetareve.Nanen ja qifsha tanve shqiptareve qe sta farojn familjen ka e ke
Gérer

Agim Barja Barja Ferati SKA ME I RA PIZHMAN SE KJO KREJT CKA TE THASH ESHTE 2% CKA KA ME U THENE PER TY cka ke ba ti gjate luftes veq mos harro qysh i ke dorzue ne statcion te policis shqiptaret kinese ti je TAXI keshtu ke veprue per sherbimn serb

Gérer


Agim Barja Barja Ferati MA ZI SE SA GJATE LUFTES KA ME TU BA MOS HARRU KE SHPETUE NJEHER A MOA JO SKI ME SHPETUE
GérerMasquer 20 réponses


Haxhi Kuçi Ti ke nxjerr hak ne Mehe Uken,dhe ke bashkpunue me serb si me masakrue familjen e Adem Jasharit.Ti e Reshati ja keni dite te gjitha luget e kesaj familjes hynore ore dilingji.Reshati e ka pas Lulin ne banesen e vete per me mashtrue opinjonin ja une kam pas muhabet me Rifatin,e Lulin dini ju me i ba kurthat atdhetareve.Nanen ja qifsha tanve shqiptareve qe sta farojn familjen ka e keh
Gérer

Haxhi Kuçi

Gérer

Haxhi Kuçi Shko merr azil ne serbi e rusi,ma mire ta qet shpetoje bythen e familjen.
Gérer

Agim Barja Barja Ferati i ke quajtur vajzen e Ukshin Hotit prostitutke e ke quajtur Ukshin Hotin shpiun serbie ke shkrue per Jusufin Bardhoshin Kadrin cka eshte nje e zez ke shtyp dokumente te lloj llojllojshme per ti etiketuu ke dhene deshmi kunder UCKse i mashtron njerezit ne telefon edhe inqizon me pas u a poston neper youtube me ndihmen e UDBse ti ke arrijt edhe te futesh deri te akademia e shkencave me diploma te mundesuar nga serbia per ti pergjue se kush cka po punon per ÇESHTJEN KOMBETARE per Kishin ne Prishtin ti ke desht me i vu explozivin para lufte me u a lene shqiptareve edhe plus e di mire qysh e ke inqizue Rexhep Qosjen edhe cfare pergjigjeje ke marr more idiot ju thue njerezeve se ti gjoja je ai qe ke uredherue Sollanen me i nis Bombardimet ne Kosove por cfare Matrapazi qe je more RRenc UDBASH
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati mos ha mut,une jo por Kujtimi,ja rrofsh koqet e Kujtimit.Erleten e kam ne shoqeri,as qe me intereson çka bane,ha mut tani.
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati çka karin ka ba uçk e ta shkerdhefsha uçk en a morre vesh?Po a une e hoqa serbine prej kosoves a ti bre qeni i serbise?Tan shqiptaret ma kan borgj jeten se mos intervenimi im sot ne kosove siq han mut Reshati neper trevat shqiptare ish vallzue qiqeku.Une prej Reshatit e kam ndegjue qiqekun.Po se ai qe i njeh fjalet serbe edhe ka hanger mutin e serbise.
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati Rexhep Qosja mu ka pergjigje çka ka qen e vertete,ska lkurgja skenime
Gérer

Agim Barja Barja Ferati po kush M.. je ti kerkushi o matrapaz ja ku te la nen jote serbi rrugeve pa askend ty njeri qe han buk me ty nuk flet ase nuk rri shpiun ser
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati ju me keni lan rrugeve ore qent e serbit.Po mire e ke se vertete Avdiu ka hanger buke te une por une skam mendue me helmue,qenin e OZNES e ai me urdherin e Millan Shipkes dy here me ka helmue ne oden e tij.Heren e pare kam pas infrakt e te dyten humbje te vetdijes o qent e serbise ju vraft zoti .Me pas dit qe ka punue Avdiu ne mbrojtjen popullore,ai ne shtepine time paq e kishte pas.Por sja za per te madhe Avdiut,se mire e kishte shkrue temen I keqi mos te rafte hise ne familje.Une Arifin tim qe ma pruri Avdiun pa e njohur fare se kush eshte e ti Mehen tend mesiguri te ky qen e ke pas fjalen.
Gérer

Agim Barja Barja Ferati infrakt te kapt e kurr mos te leshoft se ty per gazep ka me te dal shpirti sa njerin e ke marr ne cafe ti e cka ke ba ti me paramilitaret serbe neper suharek e rrethin keshtu e keni perfundimin te mundimeshem ai pobratini yt B.H u rahatue spo i nihet zani i kan ba hajr shufrat e hekurit kokes edhe ti ke nevoj per nje fizoterapi te tille te vjen dita veq shaj e shkreto kunder Kombit Shqiptar e mos u ndal deri ku te shkon
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati Si ja kam nis me shkrue per Reshatin e Avdiun dhe per ty o qent e serbise te tret keni pas infrakt,sepse te zezat e juaja qe ishit udbasha kyq dhe tinzar ne opinjon po mundoheni mua te mi hudhni,por qe hamamin tim ma lepifshit.Ty ka me te teleis prej sodit populli ose familja e Adem Jasharit duhet ty me familje dhe te Reshat e Avdi Ibrahimit me ua farue familjet siq jja keni farue.U munduat edhe mua por ma hangret mutin.Bani te fala Adem Demaqit,le tju lidh ner hamar e mos hani mut ma teper.U mundue edhe Demaqi por sju shiten pordhat e konfedreates ballkanike,pirdhnu ne rts bre qent e serbise.
Gérer

Agim Barja Barja Ferati mos njollos njerez mos u mundo me be shok se te njohim ne ne kosove e shqiperi aty ku nuk guxon kemba jote te shkel kurr ti je paq me trojet shqiptare ja ke bere veti tash shko ne serbi rri aty te Shipka
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati Ti nja,Avdi Ibrahimi,Reshat Badallaj,jeni trima e patriota shqiptar kur i keni serbet duke ua rujt shpinen.Avdiune din mire kur ja kam ngjite per gjyksi pordhat i dilshin si pules.Ju skeni burreri,pos tinza permes shkaut vrisni atdhetaret dhe i shpallni o hero,apo tradhetar si u bjen ma se mirei per se shtati veproni.Une keta qe i kam shok,i kam si diamanti,pakes,por mjaftojn per mua.Me nofin,dhe e dijn qe ja dali faqe bardhe çdo nismes qe e marri .Shipken kysmet ne speciale,dhe me inqizime mes Avdiut çka ka fole ne polici me Millan Shipken dhe bineqt.Edhe per Reshatin kam fakte me vagona..Keni me hanger keq karin .Ju shkoni kerkoni bese tek familjet e Adem Jasharajve ma e rruges ju bjen.
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati ,ti vete lype mejdan,tani e bafsh me shendet.Jam mundue qe 19 vjet te permbahem e mos tjua them,ju pasket mendue se une po heshti dhe ju e keni drejte.A po e sheh se ta nguli vetvetja.Tani mirrnu vesh me Reshatin e Avdi Ibrahimin.Ju shpifnu,une heshte,ju shpifni une hesht,ju paska mbete lezet,por tani keni me pas kijamet prej sodit.
Gérer

Agim Barja Barja Ferati une skam asgje me asnjerin jan njerez te devoteshem atdhetar bile per Reshat Badallajn eshte nje nder familjet me te respektuar ne Kosove ku ajo dere e tyre gjithmon ka ken e hapur per burra e atdhedashes gjithcka nga ajo shtepi e tyre ka hy e dal per kete liri sot qe po e gezojmi bukdhenes artdhetar besnik me te gjitha familje shume e respektueme e ti o faqe zi edhe ashtu je i zi ti ske kurfar dere ase kufare qelize njerezore ti cka po do ma posht se kur ti thuhet tradhtar qe ke punue kunder Kombit tend edhe punon edhe sot kjo eshte biografia jote


J’aime
 · Répondre · 19 h
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati qasi brellogu je si Reshat e Avdiu.Edhe Avdiu ka qen bukedhenes,po se tan udbashat kan qen bukdhenes,por me sherr ta kan shtrue buken me helme.Reshati a eshte qe ky qe Hazer Susurit ja mveshi kinse ja ka dergue mbi 500 mij marka?Kur e pyta Hezeri Susurin ;ma bani Hazeri po e shof si ne ty edhe mua o Haxhi se pasha nje zot as dhe nje cent sma ka dhan Reshat Zeza.A don shkrimet qe kam bisedue me avokatin Hazer Susurin ?Une çka shkruaj,shkruaj vetem me fakte qe e me vulosi me vend e jo me shpifje si ju.Ti pi merr si fakte shpifjet e Reshatit dhe Avdiut,qe po mundohen me la flliqesin e vete per tradhetin qe ja kan bere shqiptareve.


J’aime
 · Répondre · 19 h · Modifié
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati;http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t4985-hazer-susuri...


hazer susuri - Hazer Susuri ja demanton shpifjet e Reshat Badallajt
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM

Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati edhe me ty çka kam shkrue para Reshatit i ruaj.
Gérer

Haxhi Kuçi Agim Barja Barja Ferati Kete teme qe e kam shkoqitur,Ketu mirret vesh se ne kan ke dyshim qe e ka vra Mehe Uken.Mehen se ka mbyte bageri bores,por ne kerr jan vrare,e plagosur.Ju e dini mire ju cili ne kembe ka qen plagosur.Ky artikull vlen me lexue shqiptaret.Sidomos ti dhe familja e Adem Jasharit.Lexoi shkrimet e tua,dhe si i ke than qe ke me nxjerr hak se dini kush ka gishte.http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t4265-per-mehe-uken...


agim barja - Per Mehe Uken Rexhep Selimi e Agim Barja
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM

Gérer

Haxhi Kuçi agim__barja
agim__barja

Join Date: 14-10-08
Location: veriu i shqiperise etnike
Posts: 54

Titulli: Kush ishte Mehë Uka

[size]

[size]Agim Barja(Reshat Badallaj)
edhe diqka perse u shty takimi ne prekaze ate nate kur shkoji MEHE UKA perse nuk dolen te ja thojn ata te cilet u deshte te bisedojn perse doli krejt tjeter kush e i tha MEHE UKESE se nuk ka mundesi takimi te mbahet sot ku ishin ata me te cilet eshte deshte MEHE UKA te kontaktoje refuzimi i takimit ishte te nje dyqan ne prekaz aty kan dal dhe i kane thene se per disa arsye qe MEHESE nuk ja kane then nuk ka mundesi te zhvillohet ky takim perse bashe ne te kthyer MEHA vritet po mos harro se edhe Bajram Rexhepi diqka dine kush ishin ata tre persona ne stom rruge ne lushte me maska qe e priten MEHEN sa ka pasure te shtena e dijn krejt ata qe i kan pas shtepit afer vendengjarejes dhe sot ata diqka dijn te thojne dhe nuk do rrijn te heshtur ketu ka vende per te thene se ju ka be MEHE UKES PUSI NE DIJMI MUNDEMI DHE DO JA DALIM ATA NJE DITE DO E MARRIN CMIMIN E MERITUARE
[/size][/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Agim Barja ja nis me provokime   

Revenir en haut Aller en bas
 
Agim Barja ja nis me provokime
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: