AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Djali i Joe Biden e mori kancerin nė Kosovė

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Djali i Joe Biden e mori kancerin nė Kosovė   Sam 13 Jan - 5:26

Mediat serbe: Djali i Joe Biden e mori kancerin nė Kosovė
Djali i madh i zv.presidentit tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, Joe BidenBeaue 46 vjeēar, i cili kishte shėrbyer edhe nė Kosovė nė kuadėr tė forcave amerikane tė KFOR-it, ka vdekur sot nga kanceri.

Mediat serbe nuk kanė vonuar qė tė spekullojnė mbi kėtė ndarje tė dhimbshme tė djalit tė Joe Biden, duke thėnė se Beaue e ka marrė kancerin nė Kosovė, sipas tyre, pėr shkak tė uraniumit qė gjendet tek bombat e NATO-s.

Mediat serbe thonė se nuk pėrjashtohet mundėsia se Beaue e kishte marrė sėmundjen e kancerit nė tru nė kohėn kur kishte shėrbyer nė Kosovė, transmeton lajmi.ne
Tutje kėto media shkruajnė se kėtė dyshim e rrit edhe mė shumė fakti se pas vitit 1999 nė Kosovė dhe Serbi, vende ku NATO kishte hedhur shumė bomba, janė shėnuar shumė raste tė sėmundjes sė kancerit.

Djali i zv.presidentit Biden gjithashtu ka marrė pjesė edhe nė luftėn amerikane tė pushtimit tė Irakut, para se tė pėrfundonte karrierėn ushtarake pėr t’u bėrė avokat. /albeu.com/
Shtuar mė 31/05/2015, ora 23:05

Tage: kosove biden mediat beaue djali
http://www.albeu.com/kosove/mediat-serbe-djali-i-joe-biden-e-mori-kancerin-ne-kosove/201021/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Djali i Joe Biden e mori kancerin nė Kosovė
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: