AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Edhe Ramushi ka gishte ne vrasjet e politikaneve

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Edhe Ramushi ka gishte ne vrasjet e politikaneve   Sam 13 Jan - 16:41

[size=38]"Biiipi" i televizonit qė nxori emrin e Ramush Haradinajt?
NGA: DRILON RRAHMANI MĖ: 12 JANAR 2018 NĖ ORA: 21:25[/size]Ramush Haradinaj dhe Shkumbin Mehmeti


Dėshmitar i mbrojtur i Prokurorisė Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesėtar i njė grupi kriminal i cili ka kryer krime tė shumta pasluftės, pėrfshirė edhe vrasje politike pėr qėllime tė themeluesve tė tij.
Mehmeti, qė njėherėsh ėshtė i dėnuar pėr dy raste ka folur ekskluzivisht pėr Klan Kosova, ku ka rrėfyer pėr pėrvojat e tij personale brenda atij grupi duke pėrmendur edhe emra qė sot janė nė qeveri.
Televizoni i Klan Kosovės ka pėrcjell me njė "biiip", atė emėr qė thotė dėshmitari Mehmetaj, mirėpo siē duket ai emėr ėshtė Ramush Haradinaj, pasi vėrhet nga lėvizja e buzėve dhe mos koordinimi i mirė nga televizioni mes "biiipit" dhe emrit qė thotė dėshmitari Shkumbin Mehmeti.
Pėr mė shume ndiqni videon:
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Edhe Ramushi ka gishte ne vrasjet e politikaneve   Sam 13 Jan - 16:42

Videon e kan shlye
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Edhe Ramushi ka gishte ne vrasjet e politikaneve   Sam 13 Jan - 17:28

“Godet” Haki Abazi: Ja kush qėndron prapa deklaratave tė dėshmitarit Mehmeti
ka pėrmendur edhe emrat e Florim Ejupit, Agron Sylejmanit, policin Fadil Syleviē dhe vėllain e ish-deputetit tė AAK-sė, Lahi Brahimaj, duke thėnė se tė gjithė kėta persona, janė tė pėrfshirė nė vrasje.
Sipas tij, kėta persona ishin tė ngarkuar pėr vrasjen e aktivistėve tė LDK-sė si Smail Hajdaraj, Xhemajl Mustafa, Tahir Zemajt e Sebahate Tolajt.
ka theksuar se ėshtė bėrė pėr tė lansuar mjegull dhe konfuzion nė publik, duke pėrdorur instrumentet e tyre nė media tė financuara nga krimi i organizuar.

dhe pėr tė larguar pėrgjegjėsinė sa mė shumė qė ėshtė e mundur ndaj organizatė, udhėheqėsve tė saj dhe urdhėrdhėnėsve tė vrasjeve tė patriotėve dhe intektualėve”, ka pohuar Abazi nė njė prononcim pėr “Bota sot”.

strategjinė e tretė tė SHIK-ut,

“Strategjia e tretė ėshtė ndarja dhe pėrdhosja e VV-sė, duke i premtuar Klanit tė dezertorėve akomodim pėrbrenda strukturave tė njė tranzicioni tė mundshėm. Kjo nuk ėshtė lojė e pėrgatitur vetėm nga Klani Pronto, sepse nė shumicėn e rasteve, ata janė analfabet politik 

Nė kėtė gamė komplekse tė ēėshtjeve dhe akterėve tė involvuar, Prokuroria ėshtė gjithashtu e kapur dhe e ndikuar politikisht dhe sa herė qė ka tentuar qė tė kryejė punėn e tyre, si nė rastin Velijaj, ku ekspozohet shoferi i Kadri Veselit, prokurorėt e zotė janė larguar nga rasti. Kjo ėshtė edhe arsyeja qė po krijohen institucione siē ėshtė EULEX-i dhe Gjykata Speciale, sepse askush nuk i besoj kėtij sistemi politik qė do tė lejojė qė sistemi i drejtėsisė tė veprojė i pavarur”, ka theksuar pėr “Bota sot”, Haki Abazi.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Edhe Ramushi ka gishte ne vrasjet e politikaneve   

Revenir en haut Aller en bas
 
Edhe Ramushi ka gishte ne vrasjet e politikaneve
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: