AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hamdi Ndrecaj kupolla e krimit ne kosove

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hamdi Ndrecaj kupolla e krimit ne kosove   Mar 23 Jan - 17:06

Hamdi Ndrecaj
Hamdi Ndrecaj Ah mor vlla .po kupolla e krimit ne Kosove eshte ,ministria e shendetesise ,dhe drejtesise ,vite me radhe ,Problem
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Hamdi Ndrecaj
6 h ·
Nuk po munde te besoje qe qeveria e kosoves ka mbajte 1 minut hebshtje .per kriminelin e vrare serb .i vrare nga agjetet e Bia serbe.Nese dikush munde te ma konfirmoje nje gje te tille .nese po.sepse .portalet jane bere aqe te pa besueshme saqe ,nuk munde te besoje kursesi.nje turp te tille .Nese eshte e vertet nje gje e tille .me plote dhembje po e theme qe ,shqipetaret nuk e kane ase nje shpres per jete ne kete vend te Bekuar .te udhe hequr nga ,dijajte ,e mallekuar ,Po qenka realitet .keta te mallekuar .kane mbajte 1 minut heshtje prer .Ne nderim te kriminelit serb ,kriminelit te .akuzuar dhe te denuar per krime Lufte ndaj Shqipetareve .qofshi te mallekaur.ju vrafte gjaku .i te reneve .per Kosove .ju vrafte djersa e popullit.dhe plaget e invalideve veterane .
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=179110372844399&set=a.116407379114699.1073741827.100022363128892&type=3&theater
Monday, 23:45

SHBA kundër Kinës dhe Rusisë së bashku, kush do të fitonte Luftën e Tretë Botërore?
http://lajmi.net/qeveria-nis-mbledhjen-me-nje-minute-heshtje-per-oliver-ivanoviqin/
....................................................
http://www.gazetaexpress.com/lajme/qeveria-nis-mbledhjen-me-nje-minute-heshtje-per-oliver-ivanoviqin-489777/
..........................................
http://www.botapress.info/qeveria-nis-mbledhjen-me-nje-minute-heshtje-per-oliver-ivanoviqin/
.............................................
http://klankosova.tv/qeveria-nis-mbledhjen-me-nje-minute-heshtje-per-musliun-e-ivanoviqin-foto/
............................
https://telegrafi.com/nagavci-paradoks-qeveria-nje-minute-heshtje-per-veprimtarin-e-lirise-dhe-kriminelin/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hamdi Ndrecaj kupolla e krimit ne kosove
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: