AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Rrofte Turqia qe na shpetoj nga masakrat amarikane

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Rrofte Turqia qe na shpetoj nga masakrat amarikane   Mar 23 Jan - 20:12


 • Facebook
  Haxhi

  [size=13]Connaissez-vous...

  Pierre Frantre

  7 amis en commun

  Vali Selmani


  Besarat Shala


  Haxhi Kuçi
  Hier, à 01:14 · 
  Allahu qofte me ju i nderuari Recep Tayyip Erdoğan.
  Rrofte populli i Turqise qe na shpetoj nga plani Henri Kisingjer per mi masakrue shqiptaret e kosoves.
  Rrofshin ata shqiptar qe kan gjak te paster,
  Rroft populli Boshnjak .


  Erdogan: Bashkë me shqiptarët dhe boshnjakët jemi 80 milionë
  Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka folur para mijëra qytetarëve në qytetin e...

  KOHA.NET
  20Gezim Dervishi, Ibrahim Hajredinaj et 18 autres personnes
  1 partage

  Arsim Aliu Rrofsh dhe ti Haxhi Kuçi njeri i drejt e Real
  J’aimeAfficher plus de réactions

  Haxhi Kuçi Arsim Aliu,se bashku me ju ore vella,rrofin edhe shqiptaret e drejte.Zoti e din ma se miri.Atij duhet ti mbeshtetemi.
  J’aimeAfficher plus de réactions

  Gezim Dervishi RROFSHIN shqiptarët e vertet, dhe vdekshin ato që jan byth lepirsa dhe bashkë punëtor të armiqve shekullor të shqiptarëve të vertet.
  J’aimeAfficher plus de réactions

  Gezim Dervishi Mu mos më llogarit ke ai numri kot o Erdrogani vrasës i myslimanëve kurd.
  J’aimeAfficher plus de réactions

  Haxhi Kuçi Gezim Dervishi,po ne si njofim kurdet ma mire se turqia.Te shkepur ne kater anet e rruzullit .Une nuk kam ndegjue qe turqia na ka masakrue sa serbi.Dhe per qudi kush se shan serbine se ja ka shti friken ne palce serbi edhe ne gjume tuten shqipzit prej serbise dhe e shajn turqine qe na shpetoj ne keto trii lufterat e fundit 1999.Jam deshmitar ska zot qe ma hek prej zemres Turqine.Veq nja ta dini se borgj ka kemi jeten tan shqiptaria ne keto lufterat e fundit te vitit 1999.Mos intervenimi i turqise ne nato trasht e surles kishim jetue ne keto troje sipas planit amerikan projektues per mi masakrue shqiptaret ka qen hipoteza e Henri Kisingjerit
  Gér

  Ibrahim Hajredinaj ALLAHU MADHESHTOR ju ndihmoftë drejt rrugës së mir-fillt Islame.

  Acim Selimi Respekte i nderuar
  Jane pake ata qe flasin te drejten. Per fate te mire qe jane edhe ata pake te ndershem.
  [/size]
  Alban Selmani Erdogani esht..vellau i ngusht i serborusve...ne emer te besimit islam..e.keq perdor ne Politik..zoti mos thasht me u largu Amerika nga kosova se plani..erdoqafirit.bashk me serboruset.dhe qato..2..milion shqiptar..ne kosov..dhe 800.000 ne mk kan me i pastru per me anadoll....zoti e bekoft...SHBA....posht tradhtaret...turkofil...dhe serboruse.....
  J’aimeAfficher plus de réactions

  Haxhi Kuçi Alban Selmani,une nuk them se Turqia eshte kundra neve.Mos te kishte qen Turqia ne luften e vitit 1999,sot ne kosovenmaqedoni,e Lugine as per ilaq se kisha pas nje shqiptar.Plani amerikan i perpiluar nga Henri Kisingjeri ka qen qe te gjithe shqiptaret mi dergue ne Qad dhe atje mi masakrue .Kan than pleqt;Ai qe te shpeton,e ka vdekjen prej ketyre qe ua ka shpetue jeten.Edhe une po them se turqia lup shkerdhye nanen qe na ka shpetue.Sa per amerike kishin hanger dhe femit e tu dhe te tjereve shqiptar.Po ke te drejte me shpreh mendimin nuk me pengon.Une pa fakte nje te jesh i bindur se nuk shkruaj.Kete e din Wollkeri shume mire kush e ka ftue Bill Klintoni,apo Ihsan Aksay perfaqesues i turqise qe e ka pas nen mbikqyrje rajonin e Nerodimes.Me randesi eshte qe nuk shan kerkanin,as tjeret skan te drejte te ofendojn diçka se ja shlyj postimet me permbajtje ofednuese.Po tek e fundi si e theve nje fjale,;Dhasht zoti amerika mos u largoft nga kosova se plani Erdoganit me serbofilet i debon tan shqiptaret.Ku kan mi que?10milion shqiptar jetojne ne turqi.Tri milion veq ne stamboll.Mi perzan tan keta prej turqise,a ka vend ne trojet tona me jetue tane keta shqiptar.A e dijn çka thojne pleqt kur leshojn bletet?


  Hamdi Ndrecaj Ky zagar ruso Mongol idon shqipertaret vetem kur iduhen mei ba mish per top per interesat e turqise .ashtu siq i dashti sulltati i tije ,ne luftene qerbelas e qanakalase ,ashtu siq .udashte qe shqipetaret te ja krijojne stambollin e sotem dikur konstino pojen.ashtu siq me anen e shqipetareve ,deboje armenet nga shkretetira .ashtu siq perandoria osmane krijoje aleksandrin .egjiptin modern me shqipetaret dhe nizamet e gjore dhe si per fundim nashiten si plaqek tregu te shkau ,greku dhe te zdralanat .malazez.


  Alban Selmani Persh.Hamdi Ndrecaj. Shpresoj keta turkofilat ti shkojn ne ndihme erdoqafirit.e Ju mbesin kockat si ne canakale....se keta turkofilat Jan tru thar..si qato tru therir.qe shkuan ne shtetin islamik dhe Ju mbeten kockat ne shkretira dhe me e keqja e te keqes tash Ju dhunojn nuset ne ISI..dhe femijet Ju kan mbet rugve....feja islame se lejon te clirojsh teritoret e erdofilve...
  J’aimeAfficher plus de réactions

  Fatmir Hasani Alban Selmani mamir turkofil bre pis sesa serbofil si ste vjen turp mei ofendu gyshnat çka kan luftu ne çanakalla bre qafir jeti krejt na çka nake ofendu na ta dhunofshim nausen
  J’aimeAfficher plus de réactions
  Masquer 13 réponses

  Hamdi Ndrecaj Ketu nuk shahen Shqioetaret .,shprhni memdimet tuaj pa ofendu njeri tjetrin

  Fatmir Hasani Hamdi Ndrecaj un sapo e lexova komentin ka ofendime te rënda si e pat ju se nuk shahen shqiptarët

  Reshat Murati Fatmir he je per mashallah.

  Fatmir Hasani Reshat Murati bac kurna ofeendojn neve tan diten me sharje mate brutale mundet jan patriota kur poi ofendojm na nuk ban me ofendu shqiptari shqiptarin

  Hamdi Ndrecaj Fatmir Hasani Ju lutem .jukam si vllezer jam nga ata qe nuk i urreje as kundershtaret emi sepse jan hsqipetar.asata qe shpifen dhe po shpifin kunder meje gjitheqka .sepse nuk dua te bije nen nivelin e tyre .,eshte koha te lidhemi bashk si vllezer sepse ky vit dote sjelle shum befasi ne rajon por edhe ne tokat tona kujdes

  Zudi Saliu ata erdogucat nuk kan ghak shqiptari jan qafira turkofila ghak prishur kopila mundeni rahat ti ofendoni se nuk jan shqiptar;

  Ibra Azizi Ju disa a qe po mundoheni me ja hanger Erdoganit, a e keni pyte veten se a keni aftesi me ja hanger!?!?!??

  Hamdi Ndrecaj Ibra Azizi ,ne ketu nuk pyet se apo ja han najkush erdogaanit por nse ,ju keni kaq ftyr ate here ,vazdo mete njejtin avaz ,ste vjen turp .,
  Gére

  Ibra Azizi Hamdi Ndrecaj lexoj komentet e ketij Zudi,Albanit e tj,pse nuk reagove ndaj komenteve te tyre?! Ne nji shumice e madhe e popullit shqiptar e kemi udheheqes sulltan e komandant Erdoganin e jo disa rrugac shqiptar!

  Hamdi Ndrecaj Ibra Azizi Nese ju ekeni per simpati ate here mabi per vete pa ofenduar shqipetaret ju lutem.
  Gére

  Ibra Azizi Hamdi Ndrecaj rrespekti me rrespekt un reagova kunder komenteve te ketij zyhdiut e albanit,pse nuk reagove edhe ti kunder ofendimeve ne nivel kombetar qe e bene ata??!?

  Hamdi Ndrecaj Ibra Azizi Nuak ka nevj te reagojme sepse nuk jeni te vegjel te shaheni per erdoganin ne sy te botes e armiqeve tane ok

  Ibrahim Hajredinaj Zudi Saliu,ti na qenke serbo-greko-italiano a ku me qfar.

  Alban Selmani Fatmir Hasani o wc ti je serboruso dhe erdofil se erdofili i ka vellezer serbofilet o nuse qir...
  J’aimeAfficher plus de réactions

  Xhelal Selmani Toplana Hamdi Ndrecaj ma ngadalé,koçit pak.

  Hamdi Ndrecaj Per qkja u dashka me koqit oer mongolet i gezofsh spo ti marre jaran

  Hamdi Elezi Shiqo o hamdi MAQEDONCI ti mundesh te flasish per vellezerit e tu maqedon ,serb, bullgar ,grek e malazes e jo per shqiptaret apo per shqiptaret musliman apo ne pergjithsi per kombet muslimane se keta maqedonc te paskan dhene nje pezion por ne mundemi me te dhurue tabut. KAPITO.

  Xhelal Selmani Toplana Une dhe TI kemi me u ndeshé shumé keq!!,mos e harro kété,Gérer  Ibrahim Hajredinaj O ngadal o vëlla i nderuar,përshëndetje.


  Xhelal Selmani Toplana Nuk e kam harruar Brezovicén oooooooo, H. Nrcj!,as Nusret Kaloshin!,dhe as Shenasi Memetin!,po ashu nuk i kam harruar as kurthat e djallit,por ne ja u shkurtojmé kurthat e djallit!!.

  Hamdi Ndrecaj A UNE NUK TE KAM HARRU ..AS NUK HARROJ KURGJA ..TI SJE ASE NE TOK TE ZOTIT AS KUNDI ..ME VJEN SHUM KEQ ,NJERIU KA VETEM NJE FYTYR E JO 100 ..
  Gér

  Xhelal Selmani Toplana Kaçanikun e harrove,pashtetat i harrove,kam edhe nja 100 thasé fakte or ,,kameleon,,!!!,por jo né FCBK.do e njohim njéri tjetrin hiç mos u mérzit,vjen koha,nuk po flas shumé mos t,ju béhem montton shoqérisé,rri urté se té dalin kastravecat shtrembét kaq!.

  Musa Shabani


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Rrofte Turqia qe na shpetoj nga masakrat amarikane
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: