AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 misad ndrecaj nuk eshte deshmor,lexoni deshmin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: misad ndrecaj nuk eshte deshmor,lexoni deshmin   Dim 11 Fév - 3:04


Haxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana,veq ta dini se edhe Saza.n..eshte ne kete loje,e po rrin anash ne korrner dhe i ndihmon.Ende ju premton se egziston kjo garniture e bosheve.Edhe disa ti mesiguri i njeh....Nuk po dua te perzihem se disa qe po shiten si atdhetar e...[size=12]Voir plus

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 2 j[/size]

Xhelal Selmani Toplana Mirsadi nuk éshté déshmoré Vaxhid Krasniqi, dhe e di shumé miré pse nuk éshté déshmoré.
GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 23 h


Xhelal Selmani Toplana Haxhi Kuçi sa pér Sazan Papranikun ai nuk ka pas ska lidhje me anétarét e grupit,sepse ata kané pasur drejtimin dhe planin e pareve(lekéve)se si ti marrin!!!,shkurt e shqip ka filluar loja me 2 milion EU ,e hajt,hajt!!, dhe ma né fund fundit askush nuk i ka thirr ata tipa!,edhe njéheré po e them,dhe e pérséris se nuk kishin nevojé té vinin,kétu né Kumanové kur Mitrovica ka 1000 halle,edhe njéheré po e them se Nusret Shkupi,éshté i tradhetuar direkt nga ana e anétaréve té grupit,nr 1 éshté Mirsad Tarzani!!!,tjerét Komandant Ka;;;;,kané luajtur tjetér taktiké,dhe né fund ata nuk ju erdhén né ndihmé aspak né Kumanové,dhe ata sot sillen bordeleve té Prishtinés,https://www.facebook.com/xhelal.aliu/posts/1804494336251869?comment_id=1809156569118979&notif_id=1518263946024820&notif_t=comment_mention&ref=notif
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
misad ndrecaj nuk eshte deshmor,lexoni deshmin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: