AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Enveristi,;Mustaf Mustafai

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Enveristi,;Mustaf Mustafai   Lun 12 Fév - 13:35

mustaf.mustafi1

Mustaf Mustafi

Informations sur la conversatio


Mustaf Mustafi


Mustaf Mustafi

26 JANVIER 10:58


Pikërishtë ti je një tradhëtarë dhe shpifës i keqë në kohën e mir,të lejohën shpifjet për të Madhin Enver Hoxha të ka ushqi,mbathë,eduku,Shkollu etj,nga franca por amendon ndonjëher të kalojsh Shqipërin Enveri ika gjallë Djemtë dhe nipat e fare fisin nukë jan shue.

2:59

Haxhi
O Mustafa,po a e njeh ti biografin e enver kopilit?A e din biri i kujt ishte enver kopili?Po bre enveri me paska shkollue,po buddalla qe qenke.Kur nuk din me vallezue mos hyni ne valle.enverin e pergaditi shkau per interesa serbo greke,o koke peshku.A e dini pse e vrau dhendrrin e vete qe e rriti dhe e shkolloj Bahriun?

Haxhi
Hiqju qenit,se sa muti im as enveri e as skenderbeu ska mundesi ti masin veprat e mija qe i kam ndihmue shqiptareve.
[ltr]e di qe ka kultivue faren e tradhetareve dhe i ka stervitur qe drejtesin ta shendrrojne ne tradheti e tradhetine ne atdhetarizem.Po keto qelbesira e di qe i keni pervetsue.Por ta din mire se nuk e keni larg,na kan marr ere njerezia qe jemi njerez te qelbur.Kaq


Mustaf Mustafi

e di qe ka kultivue faren e tradhetareve dhe i ka stervitur qe drejtesin ta shendrrojne ne tradheti e tradhetine ne atdhetarizem.Po keto qelbesira e di qe i keni pervetsue.Por ta din mire se nuk e keni larg,na kan marr ere njerezia qe jemi njerez te qelbur.Kaq

Haxhi
Te njejtat fjalet e mija bre qen

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Enveristi,;Mustaf Mustafai
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: