AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Besnik Vernezi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Besnik Vernezi   Jeu 10 Mai - 14:30


Haxhi Kuçi Besnik Vernezi ti mundesh me qi nanen tende,ti je tuc,ske karakter,as trimeri me ja hanger karin as serbit e as turqise.Armik bajn qiftat siq jeti.Okupator ska ne bote por qiftat si ti bajn marveshje me robnue popullin dhe ti mu ba vazal te armiqeve.
GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 3 min


Besnik Vernezi Haxhi Kuçihttps://www.facebook.com/AlbanianRealFacts/videos/623785184648859/
GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 3 min


Besnik Vernezi Haxhi Kuçi iikkkkk more mos komento ikkkkk se ta shkerdhej nanen prej kosove deri te baba yt ne anadoll ik mos me idhno ma teper qen i biri qenit
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Besnik Vernezi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: