AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lirim Gashi e Ibrahim Kelmendi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lirim Gashi e Ibrahim Kelmendi   Ven 29 Juin - 23:54


Ibrahim Kelmendi :
Cilen sakrifice po e bene Albini?!
GérerJ’aime
 · Répondre · 12 h


Lirim Gashi Ibrahim ti ke sakrifikuar shumë për koqet e Dashit apo testiset e Hashim Thaçit dhe në fund të kanë quajtur hajn e tradhtar, hajnat dhe tradhtarët më të mëdhenj që i njeh historia

E Albini shumë herë ka sakrifikuar gjithashtu por për prapanicën e këtij populli, por tash disa po e bëjnë fajtor pse spo kërkon protesta gjithëpërfshirëse nga populli idiot dhe koprrac. 

E ti mi pas ni fije mend në kokë i bashkangjitesh Albinit e nuk i mshon në të thatë t'pinit po ti je hutu mas religjioneve si Muja mas Fates apo si Viagra mbas
penisit të Fatmir Gjates.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Lirim Gashi e Ibrahim Kelmendi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: