AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Festim Lato si Ramushi,hajduta

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Festim Lato si Ramushi,hajduta   Mar 10 Juil - 17:22

Si Festim Lato eshte edhe Ramushi ,Thaqi,Lima Xhaviti,Kamishi ,Zharku,Isa Pacolli,Milaim Zeka,Avdi Ibrahimi
kriminelet do ta bejne Shqiperine e bashkuar  !Disa personale nga Shqipėria duke folur se kanė themeluar Republikėn e Ēamėrisė nė Hollandė, duke pėrfituar edhe fonde nga shqiptarėt e ndryshėm. Keta prototipa po i shėrben Greqisė se sa ēėshtjes kombėtare.


Festim Lato qė thirret si kryeministėr i Republikės sė Ēamėrisė nė vitet 1990 ėshtė i dėnuar nga Gjykata e Vlorės pėr vjedhje. Ai prej shumė vitesh jeton nė Hollandė dhe nuk mund tė vij nė Shqipėrisė, shkruan Gazeta Infopress.
Festim Lato ēfare arsimi ka bashk me Ramush Haradinajn?

Resul Piro i cili thirret se ėshtė ministėr i mbrojtjes sė Republikės sė Ēamėrisė ėshtė i dėnuar nė Greqi pėr lėndė narkotike nė vitet 2000 dhe ėshtė liruar parakohe. Resul Piro nė fund tė vitit 2016 i ėshtė hapur njė proces Gjyqėsor nė Vlorė pėr pėrvetėsimin e rreth 500 mijė metra tokė nė Ksamil.

Margarita Kola e cila ka postin e ministres sė jashtme i pėrket besimit ortodoksė dhe s’ka asnjė lidhje me Ēamėrinė. Shefi i kabinetit tė kryeministrit fantazmė Festim Lato, Dritan Lluka ėshtė vlleh i cili ka edhe dokumenta si minoritar grek. Pra ēėshtjen ēame kanė mbetur ta zgjidhin narkoman dhe vllehėt e Greqisė.

kriminelet do ta bejne Shqiperine 

me 2010 isha n/kryetar SH.P.A.Ēameria dega Vlore kur ky zotri de bashku m G.Adilin u shfaqen ne Qaf Bot n kufirin imagjinar Shqiperi greqi edh medjat greke ishin te pranishme ku u perqendruan te keta persona .
sa i perket arsimimit eshte ne klasen zero .https://www.facebook.com/klubi.shqiptar/photos/a.662706030499966.1073741828.662694923834410/1083682828402282/?type=3&theater
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Festim Lato si Ramushi,hajduta
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: