AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fitorja e frances urime France

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fitorja e frances urime France   Mar 17 Juil - 4:16

Besim Ahmeti Hahahah Franca protestante! Kokshe gjeni more djale.
GérerJ’aime
 · Répondre · 23 hGezim Arusha a répondu · 1 réponse


Elias Bardhi Nuk humbi [size=0]🇭🇷. Fitoi vendin e dytë në botë. Kjo është një Fitore Historike Gzim. Turku ka humbur se ska luajtur fare. Edhe irani humbi ka humbur edhe Arabët. 300 Milion humbën Gzim 4 Milion Kroat fituan vendin e dyt. Urime Kroacia. 🇭🇷👍

GérerJ’aime
 · Répondre · 12 h[/size]

Fran Deda Lulgjuraj Na e bajm kryqin sheh kshtenizmit s'je i zoti ti as Tan Turkija në Arabi me kundërshtuese kryqin kurr për jet se jem të fort për jet e tash elle me rus bashk e dote rrafshojem krejt islamizmit
GérerJ’aime
 · Répondre · 11 h


Gezim Arusha Kryqi eshte arme e dhunes dhe asgja ma shum
GérerJ’aime
 · Répondre · 1 h


Répondez...
Fran Deda Lulgjuraj Franca asht katolike per gjithmon
GérerJ’aime
 · Répondre · 11 hGezim Arusha a répondu · 7 réponses · 39 min


Haxhi Kuçi Franca ,franqezet,qysh gjejn veprojne,kur frikohen besojn ne zot,kur jan shlirshem thojne ku eshte zoti.kur kan qef bahen musliman,e here protestant.Nuk u han palla per fej.Bahen si te budallem,por me budallaki ta leshojn mjekrren,ti hapin syt si te bullices.Kan buke,kan jeten e mire,veq ai qe nuk don me jetue,eshte tjeter pune.Kroacia ka zhvillue luoje prej ma te mireve e ka miritue fitoren,por referi u ndihmoj franqezeve me penallti.Nese e keni ndjek lojen sa here farnqezet beren penallti dhe kush nuk intervenoj.Fitorja ka qen e Kroacise.Une vete jam franqeze por duhet me thene realitetin.E dua francen,por ma shume e dua drejtesine.Nejse une e kam festue fitoren e frances,urime Franca ime atdheu im.

1

GérerJ’aime
 · Répondre · 5 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Fitorja e frances urime France   Mar 17 Juil - 4:17

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fitorja e frances urime France
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: