AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh   Lun 27 Aoû - 11:30Dernière édition par le Lun 27 Aoû - 11:41, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh   Lun 27 Aoû - 11:33

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh   Lun 27 Aoû - 11:35

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh   Lun 27 Aoû - 11:36

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh   Lun 27 Aoû - 11:39

Ko su pregovaraciKljučni ljudi srpsko-jugoslovenske ekipe u Rambujeu su Nikola Šainović, .... Doktorirao je 1971, pred komisijom u kojoj su sedeli Idriz Ajeti i Mark ...
www.vreme.com/arhiva_html/434/3.html - 36k - En cache - Pages similaires

Diskutime.com - Politike - Bexhet Pacolli hyn ne politiken e KosovesDhe ja ore te marret,po kush ne Rambuje e nenshkroi rez.1244 qe kosova te ... e ka hanger,Idriz Ajeti,Hidajet Hyseni,Bajram Kosumi,Jakup Krasniqi,Raxhep ...
www.diskutime.com/disk/thread.php?id=2426&faqe=3&shiko=3383 - 91k - En cache - Pages similaires

Diskutime.com - Emigracioni - Sa te gatshem jeni te mbroni vendin ...A e dini mos vall delegatet kosovare qe shkuan ne Rambuje te Frances dhe e ... ja rrasi Ramushit )Idriz Ajeti (ak. i serbise) Fehmi Agani e nisi lojen dhe ...
www.diskutime.com/disk/thread.php?id=383&faqe=3&shiko=7378 - 90k - En cache - Pages similaires
[ Autres résultats, domaine www.diskutime.com ]

Forumi Shqiptar - Ēfarė ndodhi nė tė vėrtetė nė Rambuje... tė marrėveshjes u prononcua profesor Idriz Ajeti i cili,sipas tė gjitha ... Profesor Ajeti,megjithė kotė-sinė e pranisė sė tij nė Rambuje,pėr shkak tė ...
www.forumishqiptar.com/printthread.php?t=45738&page=2&pp=15 - 73k - En cache - Pages similaires

Adem Demaēi - Faqja 7 - Forumi ShqiptarU komunikua vendimi qė SHPUĒK-ės shkon nė Rambuje me kėtė pėrbėrje: ...... Ai dhe Idriz Ajeti, i cili pėr shkak tė moshės, kohėn mė shumė e kalonte nė gjumė ...
www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=5543&page=7 - 165k - En cache - Pages similaires

ALBANEWS Archives -- March 1999, week 5 (#22)- [ Traduire cette page ](Rambuje '99.) Por dhe ky pėrfundim fatal i Komunitetit Ndėrkombėtar ėshtė mė se i .... Idriz Ajeti ėshtė njė nga kollosėt e shkencave albanologjike. ...
listserv.acsu.buffalo.edu/cgi-bin/wa?A2=ind9903e&L=albanews&T=0&P=2348 - 42k - En cache - Pages similaires
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh   Lun 27 Aoû - 11:39

GJ.BERSHA ONLINE - LIBRI - IDEALET E LIRISEIdriz ajeti, prof.Mark Krasniqi, prof.Dervish Rozhaja, Anton Ēetta dhe Zekiria Cana ...... Ministrat e Grupit tė Kontaktit u takuan mė 23 shkurt nė Rambuje, ...
www.webspawner.com/users/dukagjini/libri02.html - 129k - En cache - Pages similaires

Informatoret e QIK-ut- [ Traduire cette page ]... mbi bazën e propozimit të Grupit Kontaktit në Rambuje të Francës. ... të Republikës së Kosovës, të nënshkruar nga akademik Idriz Ajeti, kryetar. ...
www.kosova.com/arkivi1997/i990201c.htm - 61k - En cache - Pages similaires

ALBANEWS Archives -- February 1999, week 1 (#73)- [ Traduire cette page ]Nga LDK: Bujar Bukoshi, Fehmi Agani, Edita Tahiri, Idriz Ajeti, ... Metko duke shtuar se ne Rambuje duhet te ishte thirrur edhe nje perfaqesi nga Shqiperia. ...
listserv.buffalo.edu/cgi-bin/wa?A2=ind9902a&L=albanews&T=0&P=7753 - 41k - En cache - Pages similaires

New Page 1... Luljeta Pula, Hajrullah Gorani, Idriz Ajeti, Mark Krasniqi, Veton ..... Shirley dhe unė shkuam nė Rambuje ne Shkurt tė vitit 1999 pėr t’i thėnė Hashim ...
www.aacl.com/Zeri_shqip.htm - 62k - En cache - Pages similaires
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh   

Revenir en haut Aller en bas
 
Bil Klinton deklaron ne Rambuje ,loje amerikanesh
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: