AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Agim Hoti dialog me etiketon spiun

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Agim Hoti dialog me etiketon spiun   Ven 3 Aoû - 10:19

[size=30]Artan Nimani eshte i akuzuar per nxitjen e Agim Hotit me vra Ibrahim Rugoven.Veproni atdhetar te leshit.[/size]3Cik Peti, Musa Shabani et Hamdi Elezi

J’aime
Commenter
Partager

Commentaires

Agim Hoti · Ami(e) avec Avni Sylaj et 5 autres personnes
o Spiuni, i Serbise dote paditi n'Gjykate per Shpifje majmun muti ki me ardhe besen po ta dha ki me ardhe me deshmu o Spiun muti...

G
J’aime
 · Répondre · 3 h · Modifié


Haxhi Kuçi Agim Hoti,e kam nxjerr ne nje forum,nese nuk eshte e vertete,nuk te kam faj.Une nuk e kam qite prej trurit tim,njerezia po japin deklarata.E sa i perket shpiun,kqyre bythen tende o qen qe vete ke deklarue kush te ka shti me vra Rugoven e Xh H..Kqyri deklaratat e tua.Juve ju paska hyre tuta prej profit ne bythe,tutu se nuk muj met ba trim.
Gére
J’aime
 · Répondre · 13 min


Agim Hoti Haxhi Kuçi, te pakten ti ske pase nevoj me qite n'fb. se me kete pune do te merren Organet e Drejtesise, po ti si je aqe i sigurte qe une gjoja kame then?! po ti mos u mer me mua te lutem... dhe sinqerisht une nuk jam prej atyre qe Tutem Kuq.. kesaj radhe pot kursej nga Gjuha e ndyte. por, te lutem bej kujdes me mua
Gérer
J’aime
 · Répondre · 5 min


Haxhi Kuçi Agim Hoti,une sun u vesha me tesha te uçkes,dhe nuk me percillshin policet serb neper fshata e me gjuajt me kallasha e mi tut shqiptaret,poshtersirat ruji ne shtepine tende.Ti me qen i paq,ishe lajmrue si intelektual e jo si kriminel.Ketu e tregove veten qe ke vra njerez bre zoti faren ta hupt.Nuk ke pas bythe me vra qetnik serb,por ke vra shqiptar.Me pas dasht mu ba shpiun si ti sot isha ne FSK,e ne qeveri te kosoves.Baj bythen bre hedepsez bre tradhetar.Kush e kindapoj Behadin Allaqin ne Krushe te daja vete afer Ukshinit,I celines apo genjej?Kush e vrau?Skender Hotin kush e binte ne Krushe dhe gjuante me kallash......Une nuk te etiketova i pari shpiun,ja pafsh piken e hajrit.
Gérer
J’aime
 · Répondre · 5 min


Haxhi Kuçi Agim Hoti e ke vy ne privat te me thuash,e jo te me etiketon si shpiun,sepse qato bombardime qe ja futi nato serbise ka qen aftesia ime e shkaku i masakres se Raqakut.Spiuni nuk kqyr me bombardue armikun.Une jam ai qe me 11 mars 1981 i kam nis demostratat ne menzen e studentave.Ne vitin 1974 per flamur e kam rreh gjerneralin e ushtrise se jugosllavise,spiuni nuk ta kish mbrojt flamurin.Shpiuni nuk kall tanksa te serbise,por i ban dem popullit te tij.Ti u ngute bre dosti im.Une pa fakte si shpifem kujt,kan shkrue,dhe e postova o dashamirxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxrakoci 11.05

qyre migja uke çka ju thote asha migjen pa e hjeke qafes qit shikun as rehati as zhvillim ne kosove ska.Se ky eshte i ndreqt me brume shkavi,e kur te jete me kesi brumi e dini shka e gjeti shqipnin nga enver hoxha qe ish qesi brumi me milladinin e mugoshen.Ku keni pa more migj profesori si artan nimani qe eshte i akuzuar nga argati i tij agim hoti per tentim atentati dhe as nuk skuqet hiq.Pasha migjen sa te kete kosova qesi profesora dine qe dite mira se presin kosoven

migja uke 11.05
http://www.forum-al.com/showthread.php?p=231334&langid=1
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Agim Hoti dialog me etiketon spiun
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: