AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Agim Hoti

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Agim Hoti   Ven 3 Aoū - 10:57


Haxhi Kuēi
5 h · 

[size=30]Artan Nimani eshte i akuzuar per nxitjen e Agim Hotit me vra Ibrahim Rugoven.Veproni atdhetar te leshit.[/size]3Cik Peti, Musa Shabani et Hamdi Elezi

J’aimeAfficher plus de réactions
CommenterPartager
Commentaires

Agim Hoti · Ami(e) avec Avni Sylaj et 5 autres personnes
o Spiuni, i Serbise dote paditi n'Gjykate per Shpifje majmun muti ki me ardhe besen po ta dha ki me ardhe me deshmu o Spiun muti...

Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 4 h · Modifié


Masquer 16 réponses


Haxhi Kuēi Agim Hoti,e kam nxjerr ne nje forum,nese nuk eshte e vertete,nuk te kam faj.Une nuk e kam qite prej trurit tim,njerezia po japin deklarata.E sa i perket shpiun,kqyre bythen tende o qen qe vete ke deklarue kush te ka shti me vra Rugoven e Xh H..Kqyri deklaratat e tua.Juve ju paska hyre tuta prej profit ne bythe,tutu se nuk muj met ba trim.
Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 55 min

Agim Hoti · Ami(e) avec Avni Sylaj et 5 autres personnes
Haxhi Kuēi, te pakten ti ske pase nevoj me qite n'fb. se me kete pune do te merren Organet e Drejtesise, po ti si je aqe i sigurte qe une gjoja kame then?! po ti mos u mer me mua te lutem... dhe sinqerisht une nuk jam prej atyre qe Tutem Kuq.. kesaj radhe pot kursej nga Gjuha e ndyte. por, te lutem bej kujdes me mua

Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 48 min

Haxhi Kuēi Agim Hoti,une sun u vesha me tesha te uēkes,dhe nuk me percillshin policet serb neper fshata e me gjuajt me kallasha e mi tut shqiptaret,poshtersirat ruji ne shtepine tende.Ti me qen i paq,ishe lajmrue si intelektual e jo si kriminel.Ketu e tregove vet…[size=12]Voir plus

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 48 min

Haxhi Kuēi Agim Hoti e ke vy ne privat te me thuash,e jo te me etiketon si shpiun,sepse qato bombardime qe ja futi nato serbise ka qen aftesia ime e shkaku i masakres se Raqakut.Spiuni nuk kqyr me bombardue armikun.Une jam ai qe me 11 mars 1981 i kam nis demostra…Voir plus
Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 42 min

Haxhi Kuēi Agim Hoti e ke vy ne privat te me thuash,e jo te me etiketon si shpiun,sepse qato bombardime qe ja futi nato serbise ka qen aftesia ime e shkaku i masakres se Raqakut.Spiuni nuk kqyr me bombardue armikun.Une jam ai qe me 11 mars 1981 i kam nis demostra…Voir plus
Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 42 min

Agim Hoti · Ami(e) avec Avni Sylaj et 5 autres personnes
Jaran tregom a te kam najsen Borgj diqka une ose dikush nga Familja ime qe po me merr per Goje dhe po shpif fjal te pista per mua po te tregoj shum Drejt dhe shum shkurt kam me te padit per shpifje dhe pastaj ne kemi dhe nje far kanuni ne vorr ne hifsh ki me me jep llogari kush te ka shti me fol per mua kur une ty nuk te njof kurr nuk te kam pa me ti e din me qfar qellimi me ke rrok per Goje ma ke Flliq emrin.

Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 37 min

Haxhi Kuēi Agim Hoti e ke vy ne privat te me thuash,e jo te me etiketon si shpiun,sepse qato bombardime qe ja futi nato serbise ka qen aftesia ime e shkaku i masakres se Raqakut.Spiuni nuk kqyr me bombardue armikun.Une jam ai qe me 11 mars 1981 i kam nis demostra…Voir plus
Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 35 min

Haxhi Kuēi Agim Hoti e ke vy ne privat te me thuash,e jo te me etiketon si shpiun,sepse qato bombardime qe ja futi nato serbise ka qen aftesia ime e shkaku i masakres se Raqakut.Spiuni nuk kqyr me bombardue armikun.Une jam ai qe me 11 mars 1981 i kam nis demostra…Voir plus
Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 35 min

Agim Hoti · Ami(e) avec Avni Sylaj et 5 autres personnes
mua nuk me interesojn qfar ke ba ti a me cilin pushtet je merr ti mua me intereson te me tregosh per qfar arsyje merresh me Emrin tim qfar tendence ki ndaj meje kush te ka shti me shkru per mua a te kam pas borgj naj her najsen po te tregoj krejt statusin tand qe ke shkrujt per mua e kam percjell dhe ki me me jep llogari qe ma ke flliq emrin.

Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 28 min

Haxhi Kuēi Agim Hoti Une sta kam flliq ta ka flliq plaku,e ke edhe forumin ku ka shkrue per ty.Po edhe ti vete ke deklarue,a nuk kemi te drejte mi botue ēka keni deklarue e ēka deklarojne njerezit?Nese je i paq nuk ke pse te tutesh.Secili ka mu pergjigj ne kete …Voir plus
Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 23 min

Agim Hoti · Ami(e) avec Avni Sylaj et 5 autres personnes
o ti zotri une vetem zotit te madh i tutem. ndersa sa i per ket asaj thjeshte kete qka po shkrun ti edhe jetuesia e kan. dije

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 20 min

Agim Hoti · Ami(e) avec Avni Sylaj et 5 autres personnes
po te treg ki me me jep llogari per keto shkrime dhe shpifje qe po i ben per mua

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 18 min

Haxhi Kuēi Agim Hoti,edhe mua me kan afrue keso poshtersira por sjau kam fut karin,me nis mi vra tan shpiunat ne tere trojet tona nuk besoj qe e meritojn mi lan ne jete mbi 1000 shqiptar,krejt kan hanger mut me shkaun kan ba edhe orgji.Ke vy si Xhavitit e secilit…Voir plus
GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 12 min

Haxhi Kuēi Agim Hoti nuk jan shpifjet e mija,ti nuk te koke ne toke duke jetue,ēka pot kcen kantari?Ku pot djege?A e ke pa kush ka shkrue keto shpifje?Nese nuk te ka shti,apo nuk keni bashkpunue me profin Artan Nimanin ,ēka pot djege.A don me ta qit ku e kam gjete ate forumin,e mos u kap per qime,por banu i qet,gjije qetsin e shpirtit se diēka po bahesh i dyshimit vetvetiu.
Gérer

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 7 min · Modifié

Agim Hoti o ti shoq, adin shqip ti? mos u merr me mua se ma she sherrin. nuk kam qfar te rrefej une ty shoqi ske qka te meresh me mua. edhe shpresoj qe miafton per nje, njeri te "ashtuquajtur" Akademik apo qe vjen nga bota akademike
Gére

Haxhi Kuēi Agim Hoti as une ty nuk te njoh,fare,i kam pa keto fjale apo shkrime dhe i kam postue.ēka pot vjen rende,edhe ndaj meje kan shpif gjana qe as ne enderr si kam pa,por ēdo shpifje e ēfuqizohet vetvetiu.Nese deshiron mi hek thuaj shkurt a ban ti hekni keto shkrime dhe i heki.Edhe nje here po te them nuk jan shpifje te mija,i kam gjete ne arhiven time,dhe per secilin ushtar ēka ka ba para luftes ne lufte dhe pas saj i kam ne arhive.[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Hoti   Ven 3 Aoū - 11:19


Agim Hoti · Ami(e) avec Avni Sylaj et 5 autres personnes
i Nderum, mua nuk me pengojne por, disi po e shof te pa arsyshme ti mbashe ato ne profil tendin per derisa nuk me njef, dhe nuk ju njof. thjeshte une jam ai icili ju keni bo statuse n'Fb. si te doni ju ndash leri e ndash heki mua nuk me ben pershtypje, se me mua jan mer shume njerez nga ma te ndryshmit dhe se ase pak nuk me ben pershtypje kjo pune. por une po Shpresoj qe jam duke replikue me nje neri i cili i njef gjerar mire dhe se nuk kam te bej me nje analfabet? per mua lere nuk me prishe pune mbetesh i Pershendetuar

GérerJ’aime
 · Répondre · 15 min


Haxhi Kuēi Agim Hoti I dosti im une ne nje aspekt jam mundue me ta letsue,por qe njeriu nuk po e din se edhe ndihma duket e keqe.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Hoti   Ven 3 Aoū - 11:29


Agim Hoti Haxhi Kuēi, ka qen ne adres te gabume ndihma sepse nuk qendroj ato. Respekt!

1

GérerJ’aime
 · Répondre · 4 min


Haxhi Kuēi Agim Hoti nuk jam nje njeri qe nuk kuptoj.Ne fillim patem mos marveshje,por qe u pajtuam prape,dhe po i shlyj krejte,.Respekt i nderum.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Hoti   Jeu 9 Aoū - 8:24

Agim Hoti pretendon se ėshtė atentator Rugovės


Prishtinė, 9 maj - Agim Hoti pretendon se ėshtė autor i dy tentim atentateve ndaj ish-Presidentit Ibrahim Rugova. 

Nga burgu i Dubravės, Hoti thotė se ata qė bėnė pazar me tė pėr tė vrarė janė Xhavit Haliti, Artan Nimani e Agron Haradinaj. 

Pėr kėto pretendime thotė se ka fakte qė do t’ua tregojė edhe hetuesve. Personat e pėrmendur, kėto deklarime i quajnė shpifje dhe budallallėk

Agim Hoti ka kryer tentim atentatin ndaj ish Presidentit tė Kosovės, Ibrahim Rugova. Kėshtu sė paku thotė vetė Hoti, shkruan “Express”.

Derisa po vuan dėnimin e tij nė burgun e Dubravės, pėr njė atentat tjetėr, ndaj Anton Berishės, ish-shefit tė Autoritetit Rregullativ tė Telekomunikacionit (ART), Hoti thotė se ka vendosur t’i hedhė nė shesh tė gjitha ato qė ka bėrė pas pėrfundimit tė luftės nė Kosovė.

Nė bisedė telefonike nga burgu pėr Express, Hoti pretendon se pėrveē atentatit qė ka kryer nė vitin 2007 ndaj Anton Berishės, ai vetė ka kryer edhe dy sulme tė tjera, njėrin nė vitin 2004, e tjetrin njė vit mė pas. Tė dy kėto tentim atentate ndaj ish-presidentit Rugova.

Hoti pretendon se nė kėto raste nuk ka qenė i vetėm.

Qė tė dy sulmet ndaj ish-Presidentit, ai thotė se i ka kryer me urdhėr tė Xhavit Halitit, aktualisht deputet dhe nėnkryetar i Kuvendit tė Kosovės, Artan Nimanit, profesor nė UP si dhe Agron Haradinajt i cili punon nė PTK.

Hoti pretendon se pėr kėto punė, ka marrė 5 mijė euro nė janar 2004.

“Unė jam ai i cili e kam gjuajtur bombėn mė 12 mars tė vitit 2004, nė oborrin e shtėpisė sė Ibrahim Rugovės, me urdhėr tė Xhavit Halitit, Agron Haradinajt e Artan Nimanit”, thotė Hoti pėr \"Express\".

Por ata tė cilėt i akuzon ky i burgosur se e kanė paguar pėr tė kryer njė veprim tė tillė, Hotin e quajnė vetėm njė njeri qė ėshtė i sėmurė mentalisht.

I kontaktuar nga “Express”, Artan Nimani, kėto akuza tė bėra ndaj tij i quan “budallallėqe tė porositura nga persona tė caktuar”.

Derisa kontakti me Xhavit Halitin ishte i pamundur, Agron Haradinaj thotė se nuk e ka nė plan tė merret me deklaratat e kėtij njeriu.

Pavarėsisht kėsaj, Agim Hoti me bindje tė plotė pretendon se Xhavit Haliti, Artan Nimani e Agron Haradinaj, janė ata qė e kanė paguar atė pėr tė dy tentim atentatet ndaj ish presidentit tė ndjerė, Ibrahim Rugova.  
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Hoti   Jeu 9 Aoū - 8:27

GAZETAEXPRESSE hėnė, 10 Tetor 2016 21:43


  • [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Ky ishte atentati ndaj Presidentit Rugova, zbardhjen e t%C3%AB cilit e k%C3%ABrkoi Presidenti Tha%C3%A7i (video)&url=https://www.gazetaexpress.com/lajme/ky-ishte-atentati-ndaj-presidentit-rugova-zbardhjen-e-te-cilit-e-kerkoi-presidenti-thaci-video-263720/?archive=1&via=gazetaexpress]0[/url]

  • 0
Presidenti i ndjerė i Kosovės, Ibrahim Rugova, ishte shumė herė cak i atentateve.

Njė nga sulmet ishte edhe ai ndodhur nė mars tė vitit 2004, nė momentin kur ai po shkonte drejt Presidencės sė Kosovės nga rezidenca e tij nė Velani, dhe pritej tė takohej me sekretarin e atėhershėm tė NATO-s, Javier Solana.
Presidenti Rugova i mbijetoi edhe kėtij sulmi, por Agim Hoti pretendon se ėshtė autor i dy tentim atentateve ndaj tij, transmeton lajmi.net.
Nga burgu i Dubravės, Hoti disa herė ka thėnė se ata qė bėnė pazar me tė pėr tė vrarė janė Xhavit Haliti, Artan Nimani e Agron Haradinaj.
Kėto akuza asnjėherė nuk janė vėrtetuar, pasi qė deklaratat e Hotit kanė qenė kontroverse dhe tė pabesueshme.
Personat e pėrmendur nga ai pėr pėrgatitje dhe financim tė atentatit, i kanė hedhur poshtė akuzat.
Ndėrsa sot, presidenti i vendit, Hashim Thaēi pėrmes njė letre dėrguar Prokurorit tė Shtetit, ka kėrkuar hetim tė thellė pėr tė gjetur ata qė kryen dhe financuan sulmin ndaj presidentit Ibrahim Rugova.
Ėshtė hera e parė qė njė president i shtetit kėrkon publikisht qė tė zbardhet atentati ndaj Rugovės dhe tė tjerėve. 
Pamjet e mėposhtme, nga arkivi i Associated Press, rikujtojnė pėrpjekjen pėr atentat ndaj Rugovės.
https://www.gazetaexpress.com/lajme/ky-ishte-atentati-ndaj-presidentit-rugova-zbardhjen-e-te-cilit-e-kerkoi-presidenti-thaci-video-263720/?archive=1
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Hoti   Jeu 9 Aoū - 8:32

Hoti, Xhavit Haliti… mė pagoi ta vrisja Rugovėn
by @@@@ • MAJ 9, 2012
iplotėsuar) – Agim Hoti pretendon se ėshtė autor i dy tentim atentateve ndaj ish-Presidentit Ibrahim Rugova. Nga burgu i Dubravės, Hoti thotė se ata qė bėnė pazar me tė pėr tė vrarė janė Xhavit Haliti, Artan Nimani e Agron Haradinaj. Pėr kėto pretendime thotė se ka fakte qė do t’ua tregojė edhe hetuesve. Personat e pėrmendur, kėto deklarime i quajnė shpifje.

Agim Hoti ka kryer tentim atentatin ndaj ish Presidentit tė Kosovės, Ibrahim Rugova. Kėshtu sė paku thotė vetė Hoti.

Derisa po vuan dėnimin e tij nė burgun e Dubravės, pėr njė atentat tjetėr, ndaj Anton Berishės, ish-shefit tė Autoritetit Rregullativ tė Telekomunikacionit (ART), Hoti thotė se ka vendosur t’i hedhė nė shesh tė gjitha ato qė ka bėrė pas pėrfundimit tė luftės nė Kosovė.

Nė bisedė telefonike nga burgu pėr Express, Hoti pretendon se pėrveē atentatit qė ka kryer nė vitin 2007 ndaj Anton Berishės, ai vetė ka kryer edhe dy sulme tė tjera, njėrin nė vitin 2004, e tjetrin njė vit mė pas. Tė dy kėto tentim atentate ndaj ish-Presidentit Rugova.

Hoti pretendon se nė kėto raste nuk ka qenė i vetėm.

Qė tė dy sulmet ndaj ish-Presidentit, ai thotė se i ka kryer me urdhėr tė Xhavit Halitit, aktualisht deputet dhe nėnkryetar i Kuvendit tė Kosovės, Artan Nimanit, profesor nė UP si dhe Agron Haradinajtm i cili punon nė PTK.

Hoti pretendon se pėr kėto punė, ka marrė 5 mijė euro nė janar 2004.

“Unė jam ai i cili e kam gjuajtur bombėn mė 12 mars tė vitit 2004, nė oborrin e shtėpisė sė Ibrahim Rugovės, me urdhėr tė Xhavit Halitit, Agron Haradinajt e Artan Nimanit”.

Por ata tė cilėt i akuzon ky i burgosur se e kanė paguar pėr tė kryer njė veprim tė tillė, Hotin e quajnė vetėm njė njeri qė ėshtė i sėmurė mentalisht.

Pavarėsisht kėsaj, Agim Hoti me bindje tė plotė pretendon se kėta tė dy persona, bashkė me Xhavit Halitin, janė tė vetmit qė e kanė paguar atė pėr tė dy tentim atentatet ndaj ish-Presidentit tė ndjerė Ibrahim Rugova.

“Unė e kam kryer atentatin e parė nė vitin 2004 ndaj Rugovės. E kam gjuajtur bombėn nė shtėpinė e tij, me urdhrin e atyre qė i pėrmenda”, thotė Hoti.

Mė tej, ai deklaron se sulmin tjetėr qė ka ndodhur njė vit mė pas ndaj ish-Presidentit e ka kryer vetė, dhe me tė njėjtit urdhra nga tė njėjtit njerėz.

“E kam ndrequr dinamitin dhe e kam instaluar nė njė kontejner. Jam ulur nė njė qebaptore kinse pėr tė ngrėnė dhe me teledirigjues ėshtė aktivizuar, kur makina e tij ka kaluar andej”.

Madje ai thotė se pėr tė gjitha kėto qė thotė, ka dėshmi. “I kam tė gjitha mjetet elektronike, kapsulat me tė cilat ėshtė dirigjuar bomba, e tė gjitha i kam”, thotė Agim Hoti.

“Nė parking poshtė hotel Grandit, jam takuar me Artan Nimanin, i cili m’i ka dhėnė tė hollat pėr ta blerė topin e dorės. Prej asaj kohe e kam ruajtur Presidentin te varri i dėshmorit Afrim Vitia, rrugės pėr nė ‘Velani’”, thotė ai.

E pas shumė dėshtimeve dhe presioneve qė Hoti thotė tė ketė pasur, tregon se e kanė detyruar ta instalojė bombėn te ndėrtesa e “Sllovenia Sportit” nė Prishtinė.

“Njė ditė para se Rugova tė takohej me Solanėn, unė kam shkuar nė kėtė pjesė tė qytetit dhe kam bėrė pėrgatitjet”, pohon Hoti.

“Pėr krejt kėto i kam marrė 5 mijė euro. Jam paguar vetėm pėr sulmin e parė dhe pėr sulmin e dytė nuk jam paguar kurrė, pasi mė kanė thėnė se nuk e kam kryer punėn deri nė fund”, thotė Hoti, duke shtuar se tė gjitha kėto qė thotė, u qėndron prapa dhe ka vendosur t’i bėjė publike vetėm pėr njė arsye.

“Tė gjitha kanė pėrfituar nė kurriz timin. Kanė marrė miliona me thasė qė Agron Haradinaj i ka sjellė nga Suedia, derisa unė po kalbem nė burg”, thotė ai.

Ai kėto pretendime pėr tė cilat thotė se ka fakte, ka vendosur t’ua thotė edhe hetuesve.

Kjo nuk hera e parė qė Agim Hoti pėrmend emrat e Agron Haradinajt e Artan Nimanit se kanė qenė personat kryesorė qė kanė porositur vrasje me pagesė.

Madje Artan Nimani nė vitin 2007 ėshtė paraburgosur pėr shkak tė tentim atentatit ndaj Anton Berishės.

“Unė Agim Hotin e njoh pasi edhe mė herėt mė pati bėrė shantazh pėr atentatin ndaj Anton Berishės. Madje kam qenė edhe i akuzuar atė kohė pėr shkak tė kėsaj pune”, sqaron Nimani, nė banesėn e tė cilit, Agim Hoti, nė kohėn kur ka ndodhur tentim atentati, i kishte fshehur armėt. “Policia i pati gjetur ato armė dhe unė kam vuajtur kot dėnim 2 muaj e mė”, pohon profesor Nimani./Bota Sot/

https://kosovalb.com/2012/05/09/hoti-xhavit-haliti-me-pagoi-ta-vrisja-rugoven/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Hoti   Jeu 9 Aoū - 9:09

[size=32]Artan Nimani ėshtė kandiduar nga PDK’ja pėr kryetar tė Gjakovės[/size]

22.08.2017 14:53
Rreshtat+-AShkronjat+-Printo

Kandidimi i Nimanit pėrveē degės sė partisė nė Gjakovė, ėshtė aprovuar edhe nga Kėshilli Drejtues i PDK’sė, raporton Gazeta Express.

Nė dy palė zgjedhjet e fundit, PDK’ja nė Gjakovė kishte garuar me Hajdar Beqajn pėr Kryetar, i cili nė asnjėrin rast nuk kishte arritur tė shkonte deri nė balotazh.
Beqaj sė fundi ėshtė zgjedhur deputet i Kuvendit tė Kosovės, duke fituar kėtė mandat pėr tė dytėn herė.
PDK’ja nė Gjakovė deri nė qershor tė kėtij viti ka qenė pjesė e qeverisjes sė Mimoza Kusari-Lilės, por kjo e fundit pak para dorėheqės nga komuna kishte shkėputur njėanshėm bashkėpunimin me PDK’nė.
Aratan Nimani kundershtarė mė 22 tetor do tė ketė Mimoza Kusarin nga ‘Alternativa’, Adrian Gjinin e AAK’sė, Driton Ēaushin nga VV’ja, Bekim Ermenin nga LDK’ja dhe Fazli Hoxhen e NISMA’s. /GazetaExpress/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Agim Hoti   

Revenir en haut Aller en bas
 
Agim Hoti
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: