AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhezair Shaqiri po e dika kush e ka vra k.Telin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhezair Shaqiri po e dika kush e ka vra k.Telin   Jeu 9 Aoû - 12:42

 qe pata me Mendu Thaqin 2005 ne shtepin e Agim krasniqit ku ka qen deshmitar edhe Ruzdi Matoshi .Hazbi Nuredini Suad Saqipi Abaz Regjepi dhe familja Krasniqi un i pata then si kerkes primare per bashkpunim me Pdsh pata kerkuar nga M Thaqi qe te tregon kush dhe si u be tradhetia e Kom Telit pasiqe ne at koh pdsh ishte ne pushtet
Ja edhe sod publikisht poia bej te njejten kerkes Menduit te tregon kush e beri tradhetin un pa asnje kusht me perkrahesit e mij qe jan te shumt me mijra dota perkrahi pdsh
Po ashtu ne kohen kur isha Deputet Krieministri asai kohe Vlado Buckovski pat kerkuar nga ne qe te jemi pjes e qeveris qe te ju ndihmoj me votue disa Ligje e un i pata then ne at koh qe nuk jam i interesuar per poste ne qeveri por nese ma jep komplet dosjen e Telit dhe neti ben mete zez emrat e personave te mvr vetem emrat e shqipfolsave leti let te lexohen qart un doti votoi gjitha ligjet qe i propozon qeveria perveq atyre qe jan ne dem te kombit tim
Deshmitar i takimit dhe bisedes Abaz Rexhepi dhe nje tjeter deshmitar qe per momentin nuk dotja permendi emrin
Buckofski me pat then ok per dy jav te tregoi dhe mbas dy javesh ish kryeministri i asai kohe me tha ..me vjen keq Shaqiri por nuk mun tua jap dosjen
Kuptohet se nuk mundi te ma jep sepse ju prishke qeveria
Ju kujtohet para disa muajsh mbas nje marveshje me Zaevin me zgjodhi keshilltar i jashtem i tij per qeshtje sigurie dhe aju kujtohet cilet mediume dhe portale e Analist te ciles parti u alarmuan si kur me par kunder postit tim ne kabinetin e Krieministrit
Athua kush u frigua dhe pseMjavft me Lavdija dhe HIPOKRIZIA

https://www.facebook.com/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Xhezair Shaqiri po e dika kush e ka vra k.Telin   Jeu 9 Aoû - 12:44

https://www.facebook.com/Xhezair Shaqiri Shul Llajka e asni koment
Sikur krejt poe dini kush e tradhetoi por nuk po keni guxim me komentue
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Xhezair Shaqiri po e dika kush e ka vra k.Telin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: