AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Azem Bejta,Hasan Prishtina ja vran djalin e sylejman Vokshit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Azem Bejta,Hasan Prishtina ja vran djalin e sylejman Vokshit   Dim 12 Aoû - 7:51

[ltr]Kur jon vra vllaznit Gervalla ne Gjermoni kerri i Pacollit e shofer ka qen Hajdin Sejdia dhe vrasit kta e din ky bëthlehpirs

Po vllau i ramiz kelmendit prokuror ka qen kalt nanen shqiptarve jav ka sy ky asht Baba i Adriatik Kalmendit Po per ket Rugova nuk e ka afru kurr ne rreth te vetin se vitev 50 i ka shkatrru gazetar e ritmi shpiunu Katechese sot e kan pushtetin edhe informimin ne ktv ne tv21 dh TV rrokum edhe bisnesetedhe gjygjsorin

Katoliket emirdites bashpunue me serbindhe malin e z te rikujtojm kur kan Luftu per plav e gusi kta jon kon pro malit kur ka luftu hasan riza ktu kan luftue per malin e zi edhe gjan ded luli ka luftue per malin e zi edhe prenk cali kish pas marrveshje me dranhängen mihaloviqin mei luftue shqiptart muslimane ne malt zi

Mirdita se edhe bajram curri dhe Hasan prishtinen dhe Azem bejten komunzmi i ka ngrit

Bile te tri figurat jon si hashim muti ramush buza qe kta te huijt Po i ngritin e Po i mbajn ne politik

Nona e baram currit Preji malit zi dhe e kA pru kopil te currajt

Tash edhe azem bejta nuk del kush qe thot jom kusheri si edhe Hasan prishtina nuk kan te aferm se kah kan ardh kta kopila sein kush me tregu

Edhe kuvenin juniku aty asht trdhtia e junikut kur e ka vra djalin e sulejmon vokshit azem bejta me urdhen te Hasan prishtines

Po ashtu asht luijt ne Junik edhe kur erdh hollbrok ne junik me prit lum hagjiu se Kto krejt i organizon serbia

........................................

[ltr]Po e di qe je Nga subarka
[/ltr]


[ltr]Un jom lind ne Botush dhe jom rrit ni katun afer pejes ne Gorazhdec dhe tash qe 30 vjet jetoi ne zvicer
[/ltr]


[ltr]Te pershendes tung[/ltr].............................................[ltr]Jo se gorazhdeci asht krejt serb na jem kon veq 6 shpi shqiptare edhe sot asht krejt serb[/ltr]

.......................
Po me mbemra i kan te shqiptarve e sebizum se psh dakaj dakiq gashi gashiq kastratoviq dashiq etj

....................................................
21 AVRIL 19:572018

[ltr]Ne qe. Msojm kuvndi i ju inutile ty asht trahtia qe ashte bo ne junik
[/ltr][ltr]Se djali sylejmon Vokshit Beqir efendi vokshi ka qen shum i shkollum ne stamoll dhe ne vjen dhe bashk me Bajraktarin. E vranocit kan marr pjes ne at kuvend dhe ai ju ka than qe asht mar vesh me inglizin qe kosova me met koloni angleze por hasani i ka marr paret preji serbis dhe i ka dhan urdher azemit me e vra beqirin dhe azem bejta e ka vra Beqir Vokshin[/ltr]

.................................
Ag botusha Jo te milloshi po te krytari i qeveris se serbi

[ltr]Po se kur hasanit asht emni i babes babgjyshi e ka pas ke emer
[/ltr]


[ltr]Firma ah botusha islam agente ka pas babgjysh
[/ltr]


[ltr]Ag botusha


[/ltr]

Se jom lendu ne pun ne 97 me ni 20 prill
[/ltr]

[ltr]Po mos. Te se kshtu na ka ndodhedhe. Me azem bejta qe i ka pri koste peqancit[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Azem Bejta,Hasan Prishtina ja vran djalin e sylejman Vokshit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: