AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Festim Lato

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Festim Lato   Lun 13 Aoû - 11:54

Festim Lato,ma gjeni ndonje atdhetar se shpiuna te gjithe shqipdhiret..Monen e ke pike se pari.Pastaj Genc Llaken,komunistin e rryer gjere ne babe .Pas ketyre dyva mshifen me mijera e me miliona.Keta kan met shti llugave dhe ate pasuri qe e ke kan nderkombetaret me ta kindapue,si pasuri te krimit.Pse nuk te ftojne ne shqiperi met bere Kryetar,po ne Qameri.Pa qen sherbetor i grekut kote e ke te behesh kryetar i nje kombit.An greket jan ma te zi se shkau e maqedoni.Kuku po ti me ba me ken kundra grekerve te bajn bre salat ruse..Kujdes se ti kan leshue hajdutet mbi supe.
https://www.facebook.com/klubi.shqiptar/photos/a.662706030499966.1073741828.662694923834410/1362159367221292/?type=3
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Festim Lato
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: