AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nexhat Asllan Dedia dialog enveristi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nexhat Asllan Dedia dialog enveristi   Sam 18 Aoû - 2:49


1 réponseNexhat Asllan Dedia Xhaxhi Enver i pazavendesueshem ne kombin tonë, koha po e tregon se pa nje burrshteti siq ishte xhaxhi Enver kombi shqiptar do te vuaj gjatë, ai i tregoi kombit se pas vdekjes time do te me qani pesë vite, dhjetë vite do te me shani tanë jeten do te me kerkoni, koha po tregon se me te vertete ne kohen e xhaxhit nuk eshte ekzekutu familja, rinia nuk kanë qenë te degjeneruar, e shume e shume te tjera, lavdi jetes dhe vepres se xhaxhit Enver.


3

Gérer1 réponseMuhamed Tabaku Komente domethenese


1

GérerSylejman Krasniqi Po

GérerAstrit Zeka Ky.ishte.pederast.agjent.francez


2

GérerHaxhi Kuçi Shume e sakt,por agjent i pare i serbise dhe Rusise,pastaj edhe i kines,amerikes e dreqit te malAstrit Zeka Greke.jugosllave


2

GérerJ’aime
 · Répondre · 1 jAstrit Zeka Ruso


2

GérerJ’aime
 · Répondre · 1 jHaxhi Kuçi Pse partizanet e enver qenit kishin marveshje me ushtrin gjermane?Me kete doli e verteta qe partizanet nuk e paskan luftue gjermanin e qeni nanen juve perkrahes te enver mutit.
Gérer
1J’aime
 · Répondre · 1 jMasquer 22 réponsesNexhat Asllan Dedia Ti more Haxhi Kuçi me ta analizu prejardhjen tende Zoti e di se qka je, ti vetem emrin e paske shqiptar se gjak shqiptari nuk ke, shko boni analizat apo verifikoje pasaporten biologjike!!!

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia nuk ke çka pallamut o nipi i shkaut.çka pot djeg per ever qenin enver kopilin?Prejardhjen e kemi nga Bajram Curri.Jemi shperngul ne kosove prej zullumqareve.Ka te shperngulesh shqiptaret jan te njetit,por jo te vertetit,zullumqar jan nipat e shkive.Qe ka keni flliq kombin ka keni shkue na keni prue urrejtje nga ai komb.

GéreHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia kqyre mbiemrin tend Dedia ne sllavishte,ne shqip dmth gjyshi
Gérer
Nexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi nuk ke qka shkuan per shkije por shkruan kunder shqiptareve more horr i horrave

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia po shkruaj per juve o nipat e shkive,na rrofshit leshin ju enveristat,nuk e keni larg mos ta ndin palla.Edhe pese dite numroni.

GérerNexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi vet fjalori juaj tregon kulturen tende dhe prejardhjen tuaj, lufta veq sa ka mbaruar e po shihet kush beri luft kunder shkijeve per mbrojtjen e vendit, kush dha kontri ut per kete vend!!!

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia po çfar mut vendi mbrojten nga shkijet,pse grin balte aq shume?Ti a ke qen ne lufte,o sherbetor i shkaut?Po shkau ju veshi ,shkau ju armatosi jo me na çlirue e me na bashkue,por na pruret ketu ne humner,dhe sipas teje humnera na çenka liri.Zoti ftyren ta dheft bre i poshter.

GérerNexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi po ta jap fjalen se kamme te gjet veq ne hysh nga je dal, pa ti dhi e me ti mutos ato musteqe nuk kam me e lan se edhe ne Paris vi shpesh e te shikojm kush eshte tradhtar e kush jo, se burrat qendruan ne vendlindje e jo jasht atdheut tu u shit me shkije, ti nuk je as tradhtar as serb por ti je veq nje mut i mutave.

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia u ta qift shkau ate nanen ku e ke bre qen, veq mundesh me ma ngrere leshin

GérerNexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi kur te takoj te tregoj se qfar leshi kam me ta ngrene.

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia Pirdhu more kopil i shkaut,frymen ta za si qenit.Bre muta bre shpiuna na morret ne qafe.Edhe pese dit ha pi knaqu ne ate mut shtepi vill,qe e keni ndertue nga ndjersa e popullit apo me droge

GéreNexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi do te shihemi se shpejti!!!!!

GéreHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia ti fjal ke si qeni qe leh nere hambare po me gjete lidhur ju ja hani mutin secilit.Ah nanen e enveristave bre muta

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia Pirdhu ne rrot te sames more qen i shkaut

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia çka ta dheva ate ftyren e shkaut me hy me mua ne dialog?A mos te ftova me telegram te me ngacmoni?Pirdhu se ta bej ftyren plastik qen ishkaut.Jam mesue me juve.Nuk je as i pari e as i fundit,çdo minute kam keso fjale si tuat.Ma keni thi prapanicen bre zoti nanen juve tradhetareve qe pom shiteni ani çlirkara.A masakro shqiptar atdhetar.Kush po ju paguan o qej?

GérerNexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi burrat nuk folin, kur te takoj atëher te tregoj ose ti ose une, ne te dyt nuk do te jemi ne kete tokë, se nuk jam nga ata qe llomotiti sikur ti, leht eshte te shkruajsh por a je qe i mban fjalet.

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia o qen fjalet e tua i kam shkedhye qysh moti,JU njoh se çfare fjalori keni.Ne fillim i merrni met mire per mi bind kundershtaret me genjeshtra qe ua ka mesue partia e serbise,dhe ajo greke.Une kur ja kam grushtue serbeve as baba yt as enver qeni ska guxue mutin me ua ngrere serbeve.Ja ka dhan Nexhmijen per grua Milladinit e Mugoshes.Lexoja letrat e Nexhmijes derguar Mugoshes ne pseodonim shokut Salo.Mos um shit patriotizem tallava

GérerNexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi nga fjalet tuaja nuk jam i interesua te lexoj asgjë vetem te te takoj ta shof at surrat me ato mustaqe.

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia Duhet me marr randevu per tu taku ju enveristat me mua.Ma dergoni adresen ku jetoni vij une edhe pese dite dhe ta shperblej tere familjen.Por hajt se i kam gjete kogja do me hordhe si te magarit e edhe ty ta gjej kysmet dhe mos vajto kam bere shaka per bese.Nuk te kam njohur ,kam mendue se shaka.Ju njoh hej se çfare qej te serbise jeni

GérerNexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi ok do te shifemi se shpejti.

GérerNexhat Asllan Dedia Haxhi Kuçi ne Mitrovic jetoj kand ta pyesesh te drejton per tek une, je i mirseardhur!!!!

GérerHaxhi Kuçi Nexhat Asllan Dedia flm

https://www.facebook.com/groups/522525551176705/permalink/1752671458162102/?comment_id=1754886694607245&reply_comment_id=1757659084330006&notif_id=1534580733232779&notif_t=group_comment_mention
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nexhat Asllan Dedia dialog enveristi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: