AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Edvin Rama tradhton Kosoven ne Berlin!

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Edvin Rama tradhton Kosoven ne Berlin!   Mer 29 Aoû - 14:38

=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=m-R]

=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=m-R]


=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=C-R]Kujtim Kurti
=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=-R]26 août 2014, 11:06 · 

Kryeministri Edvin Rama tradhton Kosoven ne Berlin!
Te gjithe lideret politik te shqiperis artificiale,jane agjente sllavo-turko-grek,duke u nisur nga diktatori Enver Hoxha qe shiti kosoven ne vitin 1945 tek Tito,po ashtu Ramiz Alia qe shiti kosoven ne takimin millosheviq-misotakis ne vitin 1992,po ashtu Sali berisha qe shiti kosoven ne vitin 1999 ne Rambuje,dhe tani piktori Edi Rama do te shes kosoven me 28 gusht ne Berlin.
Miliarderi SOROS,po rralizon planin strategjik te filluar para 20 viteve,per bashkimin e vllezreve sllav ne ballkan,me ndihmen e tradhtarve shqipfoles te etur per pushtet,duke filluar me Adem Demaqin ne vitin 1997 qe u kurorzua BALLKANIA me krypeshkopin serb Iremije ne Gracanic,te vazhduar me Albin kurtin dhe Bujar dugollin po ashtu ne vitin 1997 ne rezidencen e SOROS-it ne Washington.
Ne zgjedhjet komunale ne shqiperi ne vitin 2011,Edi Rama nuk kishte asnje simpatizant nga kosova,te gjithe ishin me Lulzim bashen,edhe militantet me te thjeshte te PDK-se,ishin per fitoren e Bashes.
Edi Rama,per te fituar zemrat e kosovarve,duhet te lidhej me SOROS-in,per te fituar zgjedhjet presidentale ne vitin 2013,qe si dem shperblim duhet te ishte bashkimi i kosoves me federaten jugosllave-francuska 7
Dokufest,mbahet qe 13 vite ne Prizren,por asnjehere me pare piktori Edi Rama nuk e ka vizituar kete festival,sepse nuk kishte nevoje per kosovaret,por kur e mori pushtetin ne shqiperi nga SOROS-i,zhvilloje takimin e pare me 26 gusht 2013 me SOROS-istet Shkelzen maliqi dhe Baton haxhiu ne Prizren,duke vazhduar me Albin kurtin ne takimin sekret ne ambasaden e shqiperis,me 21 prill 2014 ne Berlin.
Agjenti i SOROSIT piktori Edi Rama,po i lut shtetet ballkanike-francuska 7,qe te pranojne kapitullimin sovranitetit territorrial te shqiptarve,qe ne vitin 2018 te mos mbetet asnje shqiptare autokton ne Kosove,por te gjithe te behen jugosllave,duke mos harruar sovranitetin e veriut te kosovska mitrovica,dhe te 9 komunave-shtete ne zemer te kosoves,si pjese integrale e serbis nga marrveshja tradhtare e Rambujes.
Ky eshte bashkimi kombetar i Albin kurtit, BALLKANIA e Demaqit dhe Iremijes,me mbeshtetjen logjistike te shovenistit grek Georg SOROSIT,dhe veglave te tij Hashim thaqit,Shkelzen Maliqit,Veton Surroit,Baton Haxhiut,Rexhep Qosjes,dhe shume tradhtarve te tjere,vllezer te FRANCUSKA 7 qe me 28 gusht ne Berlin,do ta kurorzojne BALLKANIEN e SOROS-it.
Via-=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=K-R]Xhevat RexhajSali RexhajAlp Vinca=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=K-R]Haxhi KuçiIbrahim Kelmendi=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=K-R]Eduardo LukaEnver Spahiu=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=K-R]Ben Oroshi, Dosti Jem=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=K-R]Sazan Papraniku=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=K-R]Afrim Zeqiraj=68.ARCTtnEccxLJebxwYsp2BIaD_iCmqSMVH863sDsdN-e7T6nMVNevVHD-pRAC9DB6eXwGxtDEDBWa-DZKvN_QezqCy_uIJpVI8oiI8mbJ_13tRIj_N4ssmiWuLyGycxsieXJzEpZ-JE5u-RmygNwyLKXpzWysmS56rsOaeRo_43g4VvTg87T1Yg&__tn__=K-R]Astrit Gashi

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Edvin Rama tradhton Kosoven ne Berlin!
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: