AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush e krijoj uçk,pse?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush e krijoj uçk,pse?   Ven 31 Aoû - 16:08

=68.ARCO0Ttxh6rnTKh4CQq5GR4agGURoTtCkjxytNxMcxRqRPdtMVPpS5uj2boX7uJXqiAGos8XejH5p1g9PObGmz7150hnhNNLZ_6Xmn3MHVJQcQQzz7KVJY-fnoZN2Zm3P5TO7D9k5RjOUkR1Juylgvr91WvYuFTazGmREXHPTlMkfxvjbbdwcg&__tn__=<-R]

=68.ARCO0Ttxh6rnTKh4CQq5GR4agGURoTtCkjxytNxMcxRqRPdtMVPpS5uj2boX7uJXqiAGos8XejH5p1g9PObGmz7150hnhNNLZ_6Xmn3MHVJQcQQzz7KVJY-fnoZN2Zm3P5TO7D9k5RjOUkR1Juylgvr91WvYuFTazGmREXHPTlMkfxvjbbdwcg&__tn__=<-R]


=68.ARCO0Ttxh6rnTKh4CQq5GR4agGURoTtCkjxytNxMcxRqRPdtMVPpS5uj2boX7uJXqiAGos8XejH5p1g9PObGmz7150hnhNNLZ_6Xmn3MHVJQcQQzz7KVJY-fnoZN2Zm3P5TO7D9k5RjOUkR1Juylgvr91WvYuFTazGmREXHPTlMkfxvjbbdwcg&__tn__=kC-R]Klubi Shqiptar


6 h · 

Autoresia coptimit te Dardanis nuk eshte e Baces Trump, por e PRONARIT qe po realizohet me veglat e tij "clirimtare".
Kur PRONARI coi ne Mitrovic UCK e tij per te debuar shqiptaret, Trump nuk ishte ne horizont. Kjo ndodhi fill pas "clirimit. Eshte video kur clirimtari juaj del nga autoblinda franceze dhe qellon me thike pas shpine shqiptaret qe po protestonin kunder spastrimit etnik ne oret e para te "liris".

https://www.facebook.com/klubi.shqiptar/photos/a.662706030499966/1582795381824355/?type=3&theater[size=44]Skandal! Dokumenti për copëtimin e Kosovës u përgatit nga Baton Haxhiu, këshilltar i Ramës dhe mik i Thaçit![/size]
20 Gusht, 2018 - 12:02:30
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kush e krijoj uçk,pse?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: