AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 “Trepça dhe Ujmani do t’i mbeten Serbisë”

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: “Trepça dhe Ujmani do t’i mbeten Serbisë”   Ven 31 Aoû - 16:35

[ltr]Lajme[/ltr]
[ltr]“Trepça dhe Ujmani do t’i mbeten Serbisë”[/ltr]
[ltr]August 26, 2018[/ltr]
[ltr]Zgjohunu o Mitrovicali,mos u krnoheni jemi atdhetar se qe 20 vjete veriun e managjojne shkijet,po shihet sa atdhetar jeni ?Po me fjale edhe babushkat mbi 100 vejeqare folin fjale patriotike,si Shkurtja.[/ltr]


[ltr]Skandal! Dokumenti për copëtimin e Kosovës u përgatit nga Baton Haxhiu, këshilltar i Ramës dhe mik i Thaçit![/ltr]
[ltr]20 Gusht, 2018 - 12:02:30[/ltr]
[ltr]Baton Haxhiu, ka qenë koordinator i shefit të UDB-së serbe, Ivica Stanishiçit, dora e djathtë e diktatorit Sllobodan Millosheviç.[/ltr]
[ltr]Nuk eshte vetem Batoni,por eshte Fatmir Lima,Ramushi,Qeku,Nait Gazusi Hasani,,Reshat muti,Avdi qen Ibrahimi,Demaqi cofi,Ibrahim Kelmendi,Bislim Zyrapi,Pacolli,,dhe tere delegacioni i Rambujes qe e kan nenshkrue roberin e shqiptareve,prej Rugoves e gjere tek Thaqi.Ka shume tradhetar,vetem Turqia u rafte ne shpine ketyre se sa per neve ua rrujm koqet ketyre,Tradhetaret sa jan te forte me krih jan te forte edhe me gjepa.Na i berem te pasur,dhe me paret tona kan me na kajt roten e sames.Ju lumt se na vete jami majmuna o popull pisi..[/ltr]


[ltr]
[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
“Trepça dhe Ujmani do t’i mbeten Serbisë”
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: