AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Udheheqesit shqiptar ilegale desherojne mi qite jashte shqip

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Udheheqesit shqiptar ilegale desherojne mi qite jashte shqip   Dim 2 Sep - 17:31

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Udheheqesit shqiptar ilegale desherojne mi qite jashte shqip   Dim 2 Sep - 18:06

Haxhi Kuçi Po ku hamamin e njeh Albin Kurven,kryetarin e US ne prishtine.Pomore dudum ,e paske gojen qampare,por a e dini se Albini ne kohen e Milloshit ishte kryetar i US ne prishtine.Dhe si mendoni pa qen sherbetor i Milloshit paska guxue Albini me qen shef i studentave.O sharllatan,a qe Albini zvendes politike i uçk es,apo zavendes i Demaqit?Apo je i thate ne tru.Pse Albini bashk me Demaqin nuk ju prinin uçk es,ne male?Pse Adem Demaqin serbet nuk e burgosen qe i shante serbet midis prishtines me autoperlant, kurse Albinin e burgosen,pse?Dhe po sa doli nga burgu serb u ba njeri i larte.Ju deklaroni se 80%te shqiptareve ,jane tradhetar,Une ju theme se ka me teper se 95%te shqiptareve jan qej serbo grek e amerikan e dreq te mallkuar.Ndersa Thaqi,Agim Qeku bashk me Wesli Klarkun e Kushnerin e shperberen uçk en ne forca zjarre fiksa.JU zotri a e ke ndegjue betimin e uçk es?Cilin betim e quan ne vend.,qe na premtuanA ishte betimi keshtu,;Ne jemi armatos mi çlirue tokat e roberuara dhe ne fund me ja bashkangjite shqiperise nene .Ku eshte kosova,?Ku eshte Ilirida e Lugina e Presheves?Serbine e dini qe e ka krijue amerika,dhe si mendoni qe amerika punone kundra birsimit?Ky çenka pishpirik,kinse jam kundra Thaqit e Ramushit,a na nxitevotue Albin Kurven birin e Rrahman Morines dhe Mira Morinas .A mendoni qe kosova eshte e pavarur?A mundet parlamenti i Kosoves me marr ndonje vendim ta pavarur pa lejen e amerikes dhe europes?Atehere si mendoni per ne pavaresi te kosoves..Zotri,ju çfare mendoni?A na tradhetouan te uçk es?Apo na çliruan e na bashkuan leshin e Hyres apo Marise
https://www.facebook.com/Shqiptar.lind.nuk.behesh/videos/1630988953620995/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Udheheqesit shqiptar ilegale desherojne mi qite jashte shqip
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: