AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Listen kan me likvidue e perpiluan kete

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Listen kan me likvidue e perpiluan kete   Dim 2 Sep - 19:38
Haxhi Kuçi
7 juillet
Bislim Zyrapi pasi u vra Ahmet Krasniqi shoku yt epror ushtarak,ju iket per Suedi me aeroplan dhe lansuat informimin kinse ju beren atentat pa pas fare.Ketu je shume i dyshimt ne vrasjen e Ahemt Krasniqit.Tjetra ti kan zan emrat e atdhetareve per ti likvidue.Ke mu pergjegj per te bemat e tua qe e ke ndegjue qenin e serbise Avdi Ibrahimin.Ju keni lidhje me Sanije Gecin kurven e sandokanit e Sabit hajdutin.Po si eshte e mundur ?Po se Sanija qysh para luftes ka qen ne grupin e qenit serb Avdi Ibrahimit me jjofken "Zjarri",bashk me motren e Reshat Badalles Resmijen.Edhe me Nait Hasanin keni lidhje o zagart e serbise.A e sheh se si ju zbuloj permes fotove.A thuani kinse nuk njifeni me njeri tjetrin.Keshtu me keni then te gjithe si edhe Kamushi miniku tinzaku qe han ne bythe si gjarperi.
Takim mes shokesh. Ylli Rashkaj,Feriz Gashi,Ruzhdi Saramati,Bislim Zyrapi,Avdi Ibrahimi dhe Bashkim Hoxhaj.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Listen kan me likvidue e perpiluan kete
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: