AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Angella Merkel eshte Klara Hitler

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Angella Merkel eshte Klara Hitler   Lun 3 Sep - 10:03

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Angella Merkeli eshte Klara Hitleri   Lun 3 Sep - 10:06

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Merkel vajza e hitlerit   Lun 3 Sep - 14:51

Hitleri lindi me 20 prill 1889
Kalr Delberg doktor thote se Karla Hitleri eshte Merkeli lindur ne vitin 1954 Ke mbjell spermen e ngrire te Hitlerit  dhe ka lind Merkeli.e sollen motren e vogel te eva braunit nga gjermania lindore ,gretelin  dhe lind permes fekundimit artificial Merkelin por me pelqeimin amerikan.Kete e beren sovjetiket KGB es,dhe lidhje me vatikanin qe kjo te jete nen mbikqyrjen e kishes.Merkel u vendos te banoj ne nje kishe.Dr Kollberg u burgos nga sovjetiket shtet vjete.Pas dy viteve burg,ai u vra ne burg sovjetik.,Nen mbikqyrjen e gjermanis perendimore dhe amerikanev e sovjetikeve.Ne kete kohe ne vatikan ngritet edhe nje popa gjerman pioner i Hitlerit.Ky ishte Jozef Ratzinger Papa Benedikti XVI.U be Pape pikrishte ne diten e lindjes se Hitlerit me 20 prill 2005
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Angella Merkel eshte Klara Hitler   

Revenir en haut Aller en bas
 
Angella Merkel eshte Klara Hitler
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: