AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Leme Xhema ,shkruan Shkelzen Boroqi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Leme Xhema ,shkruan Shkelzen Boroqi   Dim 16 Sep - 14:58

jemi ne lufte me vetveten natem e mire ,shendet

Shkëlzen Boroçi
[ltr]ne ne lugine jemi te apfuqishem me kundershtuar diqka ..Klani i kan njerzit e vet+ serbija ne nuk po dim qka me ba ...po zhdukemi ne heshtje[/ltr]

[ltr]
a te ka kercenaur dikush per kete shkrimine L.xh sepse aty nuk ka lojë ??[/ltr]


[ltr]
te keshilloj kujdes...sepse ka rrethin e gjere![/ltr]


prandaj jemi te denuar edh enga zoti sepse per karrike kan vra edh eqlirimtaret e vertet..njeriu i pershtatet qfardo situate ata kan bere studime dhe na shfrytezon deri ne piken e fundit din te manovrojn me popull....


[ltr]Te organizuar nga Ibrahim Kelmendi[/ltr][ltr]
atehere L.xh qenka pjesë e Klanit PRONTO

[ltr]po ne ne luguni jemi shuem te ligë dhe te ap fuqishem me u rezistuar klaneve te shtetit serb plus Klanit pronto ..po na qitkan fare shpejt e shpejt..[/ltr]
[ltr]
e dim qe shteti serb e ka sterhuar kur ka ik nga drejtesia kosovare... ne nuk kemi guxim me ju afrue ..seps eeshte e mbrojtur...[/ltr]

Haxhi
[ltr]
Ne Presheve nuk kam qen kohen e fundit qe 25 vjet,por edhe kjo Presheve e rudhosur nga klanet e ndyta,dot na bojn punen me zhduk edhe ate pjes qe jan duke jetuar keta shqiptar.[/ltr]
[/ltr]


.....................................

[ltr]E pam një shkrim qe kishi paraqit per L.Xh ne profilin tuaj nese vertet keni material apo deshmi konkrete na dergoni ne redaksi sepse kjo qeshtje eshte shume e njdjeshme dhe nese eshte e vetet ajo qe keni shkruar duhet reaguar te gjithe se bashku patjeter dhe sa me parë.
Me nderime dhe respekte
Staffi i Redaksisë Medvegja[/ltr]
[ltr]
jemi mire njohes per bashkpunimin tuaj dhe kjo eshte bised private e konfidenciale....[/ltr]
[ltr]
https://www.facebook.com/medvegja.redaksia/


5,0


[/ltr]
Medvegja Redaksia
[size][ltr]

[/ltr][/size]
Société de médias/d’actualitésHaxhi


sepse ne duhet et besojm vetem realitetit e jo endrrave dhe dallaverave te matrapazeve qe e bejn per interesa personale apo partiake... besoj se po me kupton drejt...ne nuk guxojm et bejm gabime sepse te tjeret e shfrytezojn ate dhe na zhdukin mbrenda nate...
zakonisht shoferat e tyre kan qen te inkriminuar ne flliqesira te tyre..

gjitheqak sot vella eshet e mundur... nuk ka me burreri e besim e as shqiptari ..

ne na intereson te dim sa me shuem detaje per L.xh sepse ajo eshet ndihmese e kryetarit te komunes....ti e din qe ajo vendos kret qka don...
nes ete shkruan dikush per l.xh me lajmero kush eshte sepse e di a eshte ndonje agjent i saj

me shkruaj qak din..e ndegjohemi s eme duhet me shkue se kam do obligime neser heret ..jetojm ne kushte te veshtira perveq problemeve politike dhe te siguris qe i kemi...


https://www.google.fr/search?q=u+svajcarsku+albanci+sa+derzavljansko+srpso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwitxM6urcDdAhWKy4UKHVSmCoYQsAR6BAgFEAE&biw=1366&bih=631#imgrc=hF7cwS3f91SDFM:
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Leme Xhema ,shkruan Shkelzen Boroqi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: