AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ndue Doda me ismet sylejmanin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ndue Doda me ismet sylejmanin   Mar 25 Sep - 17:32

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ndue Doda me ismet sylejmanin   Mar 25 Sep - 18:52

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ndue Doda me ismet sylejmanin   Mar 25 Sep - 18:56

=68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=m-R]

=68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=m-R]


=68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=lC-R]Jakup Kastrati a partagé une =68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=FC-R]vidéo.


=68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=-R]7 septembre, 20:00 · 

Urime Kosove urime shqipetar kudo qe jeni e respekte per te gjithe delegatet kudo qe jane ...Respekt per jete e mote daja Xhemajli Bajraj ...[ltr]
Lire-0:22
Paramètres visuels supplémentaires

Accéder au mode Regarder et défiler

Diffuser sur Chrome Cast
Cliquez pour agrandir


Remettre le son[/ltr]

=68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=kFFHHH-R]

10 126 vues

=68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=lCH-R]Xhevdet Bajraj est avec =68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=lCH-R]Drita Popaj.
=68.ARAr_YBYFXm13Aw2M9bxYbavRmCYZMnmBQiPsVpWa8wSR7UbKll0gkQGzkN_4HTJSC-gDwaZFC_I-41K7k8l-DCHCdiuT0xbLwoDzj5uoj5a1Bzf4mJ-C7oo04F2ugRKnc6wYjFkOrgw2gWwtuYhkyVb44eo15QohKcdJmHyePk9n4EbDhbAzA&__tn__=H-R]7 septembre 2016
Kaçanik, 07.09.1990
Falënderimi i babait tim, në emër të delegatëve, qytetit të Kaçanikut


3434

J’aime


J’aimeJ’adoreHahaWouahTristeGrrr=1746097718974510&share_source_type=unknown&feedback_source=21&av=100004287429770&feedback_referrer=%2FJakupbalia]Partager
Commentaires


Jakup Zulfaj Respekt per vepren e Xhemajli Bajres!


2

GérerJ’aime
 · 2 semElmi Robaj Lavdi jetes dhe vepres sē tij qoftē i perjetshėm kujtimi dhe kuntributi i tē madhit ton Xhemajli Bajra ,i lehtē i qoftē dheu i ksaj toke !


2

GérerJ’aime
 · 2 sem · ModifiéDestan Gashi Respekt per kontributin dhe vepren e Xhemajli Bajres !


2

GérerJ’aime
 · 2 semSkender Krasniqi Isha me fat qe e kam njohur,burr i qetë dhe teper i sinçert ,Ju duhet te mburreni me te dhe lavdi jetës dhe veprës se ti...

Gérer

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ndue Doda me ismet sylejmanin   Lun 1 Oct - 17:10

Haxhi Kuçi Kur u paraqite ne skene uck para popullit,,populli ua ndegjojke hymnin e flamurit me knaqesi .Dhe  prej gezimit i meshilshim syt duke mendue se vertete dot na qlirojne e bashkojne me nanen ton shqiperi.Por kur i qelem syt ata kishin ik ne bjeshk dhe para nesh nai kishin turr qetniket serb ,te cilet na masakruan e dhunuan kan deshten.Njejt afrikes ja paskan bere misionaret qlirimtar.UçK paska marr mesim nga misionaret e shkerdhafte!!!!Boohet mire per shqiptar...
Gjak Shqiptari Haxhi ashtu eshte po mjer delet qe se kuptojne o vlla mjer populli i jone qe udhehiqet nga gjak prishurat qe kan shit çdo pasuri shpirterore tek perendimi i flliqur
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ndue Doda me ismet sylejmanin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ndue Doda me ismet sylejmanin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: