AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ka njerez qe jan gjall e jan varros si deshmor,nga Reshat Sa

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ka njerez qe jan gjall e jan varros si deshmor,nga Reshat Sa   Mer 24 Oct - 16:50Reshat Sahitaj Mençuria e disave qendron në atë se pa qenë hero ta bëjnê hero jo vetem babain e Leonores por edhe shumë te tjerë. A dini se njeri jeton ne Zvicer e varrin si deshmor e ka në Kleçkë? A e dini se në varre te deshmorëve ka kurva qe i kanë argetue ushtaret serbë? A e dini se ne varreza te deshmoreve si hero janë te varrosur më shumë spiuna se sa luftëtarë?


2

GérerJ’adore
 · Répondre · 8 hHaxhi Kuçi Reshat Sahitaj,,keto fjalet e tua duhet me ngjyre ari mi shkrue ne çdo cep te shesheve ka ka shqiptar,qe femijet tane ti mbajne ne mend ..Te kam njohur si shok te Normales,ama nuk e paskna dite qe ju çenkeni diamanti i shqiptarise.Te paren qe na tregove se ne Kleqke eshte i varrosur si hero e jeton ne zvicerr. As ne enderr se kisha ba mend,qe shqipzit (tradhetaret)qe dijne me bere keso pisllakhane .Keso gjanash bajne vetem argatet e shkaut.A per qe ka neper vorre te vorrosur kurva qe jan shkerdhye me serb e uçk e kam paramendue,a ndegjue as kete jo.A keni mundesi me mi perkthye ne anglisht keto fjale i nderuari Reshat Sahitaj?Pash njat zot qe e ke,me beni kete te mire.Me keni shllogirat me dijenin qe paske.Pakes fjale,por shume me vlere kombetare.Kombi pa u informue per poshtersit tona,kurr drite nuk kemi me pa

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7


origjinal me poshte

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/2262879550609953?comment_id=2263279660569942&notif_id=1540334604252832&notif_t=feed_comment
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ka njerez qe jan gjall e jan varros si deshmor,nga Reshat Sa   Mer 24 Oct - 19:41

Reshat Sahitaj The wisdom of

Mr president Donald Trump


Please read what is happening to the underprivileged Albanians.
Please why do I support the Albanian traders?
You know these are Serbian!

Reshat Sahitaj The wisdom of some is that without hero being a hero, not only the father of Leonore but also many others. Do you know that a person lives in Switzerland and does the tomb as a witness in Klecke / Klecka? Do you know that in the graves of the witnesses there are whores who have fascinated Serbian soldiers? Did you know that there are more spies buried in the tombs of warriors than heroes?

Do you know that Fatmir Lima in the war has violated Mirjeta Kapllan and in the end has burned him alive in the furnace.
With in- factsReshat Sahitaj I nderuar Haxhi Kuçi, këtë qe njeriu jeton ne Zvicer dhe qe vjen një herë në vit më vizitue varrin e tij si deshmor qe e kanë shpallur e kam shkrue një artikull në gazetën "Kosova Sot" , poashtu edhe për kurvat. Duhet të perkthehet krejt artikulli 1 faqe e gazetes, sepse pa argumente tjera shkrimi nuk ka vlerë. Kam shkrue artikuj edhe për komandantët të cilët ditën kanë spiuna e natën kishe kane luftue. Kam shkrue edhe per komandantin "famëmadh" te rrasa e Rahovecit se si dy ushtaret e UCK-së ia dorëzojnë ushtarin serb komandantit ku aty ai ishte me Baton Haxhiun e serbi ne sy te tyre i vranë dy ushataret e UCK-së. Kam shkrue edhe per kurven tjeter se si ushtaret e UCK-së tërë natën ne ujëra te ftofta te lumit e presin kurven "D... " ia dorëzojnë komandantit e tash gjeneral e ky e liron duke i denuar ushtaret. Pêr kete arsyeje mue nuk me ftojnê ne debate televizive politike qe shumica moderohen nga udbashat dhe debatojnë udbashat mes veti pa ia prishur njeri-tjetrit. Ato qe kam shkrue unë askush ne Kosove ende nuk ka guxim t'i shkruajë.
Gére
J’adore

J’aime
 · Répondre · 3 h

Haxhi Kuçi Reshat Sahitaj I nderuari dhe shume i respektuari Reshat Sahitaj,Keto fjalet e tua,dhe artikujt qe i keni shkrue ne kete gazet a kishe mujt me kopjue e me ma dergue ,?Une pastaj me ja dergue Dinald Donald J. Trump.Ma ka borgj kete te mire me ma ba se e kam ndihmue ne zgjedhje per president ma teper se nje milion amerikan.O i nderum kemi vye ma heret mu ba bashk,dhe e kishe pare se çka kisha mujt me ndryshue tek shqiptaret.Per qe kan krijue pasuri e me ate pasuri te ndjerses se popullit me udheheq popullin e neve me na etiketue udbasha jo skan me trashegue besen po ta japi ty dhe popullit.Sado qe jemi paskes ne qe ja dojm te miren atdheut e shqiptarise kemi me u dal bull,mbaje mend Na mjafton qe karnevallin ta udheheqim ne dy.Ne dy kemi me u dal sa njezet milion shqiptar.

https://www.facebook.com/DonaldTrump/videos/256849938360533/?notif_id=1540252780881575&notif_t=live_video
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ka njerez qe jan gjall e jan varros si deshmor,nga Reshat Sa
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: