AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Leonora Jakupi tr" kater muaj ne lagjen e magjupeve me Limen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Leonora Jakupi tr" kater muaj ne lagjen e magjupeve me Limen   Jeu 8 Nov - 7:24Arlinda Ramadani

5 amis en commun

Ajouter

Supprimer


Sokol Qazim Dobruna

14 amis en commun

Ajouter

Supprimer


Ilber Sejdiu

2 amis en commun


[ltr]Ata qe kan qen hajna e bashkpuntor te serbise i ke pas udheheqesa te uçk es[/ltr]


[ltr]
Po e dij shum mir Fatmir Lima ka qen ne Gjakove me Leonora Jakupin me nji shpi kan nejt tre kater muj bashke me qira[/ltr]
Haxhi
[ltr]
Ne shtepine e kujt?[/ltr]


[ltr]
Te nji magjupi afer shpis time[/ltr]
[ltr]
Dmth me nji rruge[/ltr]
Haxhi
[ltr]
a ban emrin e magjupit me ma dhan o vella[/ltr]
[ltr]
o nanen Limes e ka nje qik te migjes ne beograd dhe prej saj merr urdhera[/ltr]


[ltr]
Po ta dergoj se ja kam harru e pys vllaun e ta dergoj emrin e magjupit[/ltr]
Haxhi
[ltr]
Edhe nje muaj do heshti dhe dot ja postoj krejt ne You tybe videon[/ltr]
[ltr]
a juve nese ke deshire pot thirri e ndegjoje inqizimin[/ltr]


[ltr]
Po ta dergoj emrin e magjupit[/ltr]
Haxhi
[ltr]
ani vella[/ltr]


[ltr]
Ok neser e pys vllaun e ta shkruj emnin e tij[/ltr]
Haxhi
[ltr]
a ke deshire me ndegjue ushtarin e Limes[/ltr]
[ltr]
nje ore gati eshte[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Leonora Jakupi tr" kater muaj ne lagjen e magjupeve me Limen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: