AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Deshmitari ,Zahir Pajazitin e vrau Rexhep selimi me

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Deshmitari ,Zahir Pajazitin e vrau Rexhep selimi me    Jeu 22 Nov - 14:45

ous et Zana Dragusha n’êtes pas connectés sur Facebook
23/06/2016 18:45
Kush e vrau Gervallen e Zahir Pajazitin

[ltr]spiuni i UDBse stervina e fliqt çetnike Rexhep selimi ka vrar Zahir pajazitin, edmond hoxhen dhe hakif zejnullahun ..krimin sipas urdherit nga uDbja e ka kryer se bashku me agjentet e UDbse Xheladin Gashin, Fadil syleviqin , Lutfi istogun dhe kete hajren qe e ka vra per te vrar deshmitaret e krimit ..sipas recet[s goja e vdekur nuk flet e ka kryer .kjo ska kurfar dileme Rexhep selimi e ka vra heroin kombtar trimin ekosoves martire Zahir pajazitin....[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Deshmitari ,Zahir Pajazitin e vrau Rexhep selimi me
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: