AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ja kush e ka vra Zahir Pajazitin deshmitare

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ja kush e ka vra Zahir Pajazitin deshmitare   Jeu 22 Nov - 15:07

ous et Zana Dragusha n’êtes pas connectés sur Facebook
23/06/2016 18:45
Kush e vrau Gervallen e Zahir Pajazitin

[ltr]spiuni i UDBse stervina e fliqt çetnike Rexhep selimi ka vrar Zahir pajazitin, edmond hoxhen dhe hakif zejnullahun ..krimin sipas urdherit nga uDbja e ka kryer se bashku me agjentet e UDbse Xheladin Gashin, Fadil syleviqin , Lutfi istogun dhe kete hajren qe e ka vra per te vrar deshmitaret e krimit ..sipas recet[s goja e vdekur nuk flet e ka kryer .kjo ska kurfar dileme Rexhep selimi e ka vra heroin kombtar trimin ekosoves martire Zahir pajazitin....[/ltr]

Sabri Novosella;Ibrahim K [b]e vrau Jusuf Gervallen[/b]
Rizahi thote Ibrahim Kelmendi,dy vete kur te shpifin  diçka ka aty,edhe Shkumbim Mehmeti deklaron se ky u ka organizue shume vrasje Ibrahim Kelmendi.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ja kush e ka vra Zahir Pajazitin deshmitare
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: