AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Alban Selmani Gjenerali Veli Llakaj ja vjedhe prof Kelmendit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Alban Selmani Gjenerali Veli Llakaj ja vjedhe prof Kelmendit   Ven 23 Nov - 15:26

22 FÉVRIER 21:56

[ltr]
Pièce jointe indisponible
Cette pièce jointe a pu être supprimée ou la personne qui l’a publiée n’a peut-être pas la permission de vous la montrer.

[ltr][/ltr][/ltr]
[ltr][ltr][/ltr][/ltr]
[ltr]
I nderuari haxhi.l.kuci shum u gezova per dhuraten qe ma derguat..pa mas..prano shum pershendetje..nga une...[/ltr]

3 MAI 09:54


Haxhi Kuçi
Po e kan shti ne kurthe Gafurrin ska ka me ju ik.Edhe neve me na qite kurthen kemi ka me u ik se jan shume shpiuna[/ltr]

3 MAI 16:02...dhe ky do ta shkrije, do ta baj-FERK! Ky eshte kelyshi i rrjepacakut Qeneral-Veli Llakaj dhe te birit Genci me shpiunen rumune qe mban rreth 50 profile ne fcb. Ky asht enverist tri her ma shume se Aliu. Hiquni qe ti njeriu i kafeneve te Tirones...[/ltr]

Haxhi Kuçi

genc llakaj biri komunistit lyp qi nanen e njoh mire[/ltr]

Sazani me shkrun per gafurin

Haxhi Kuçi

merre ne pytje pa marre vete krejt

E ky gjenerali ja ka vjedh paret.pr. kelmendi
paret.pr
paret.pr
Ne hotel tiran


Haxhi
cili gjeneral ja ka vjedh paret

Veli llakaj
Gjenerali

Haxhi Kuçi

qka e ka gencin

Si njoh un

Haxhi Kuçi

aha mire de thash

Veq pr...kelmendi mka tregu per ket gjeneralin
Qe ne hotel tiran ja ka vjedh parat

Haxhi Kuçi

vete a ja keni marr qato pare qe ua pat vjedhe

Gafuri duet me dit

Haxhi Kuçi

po e din se e ka pas sekretar Gafurri
bashk me mua
mos a djali genci


Sdia

Haxhi Kuçi

po de po
Haxhi Kuçi

Zimria keqen edhe ti ne tirone kur ua kishte vjedh Markat ?Sa e ju kujtohet ua pate vjedhe.Me ju ishte ne tirone profi kelmendi.dhe Sazani.ne cilin vit ka qen kjo ngjarje 1998,apo ma heret

Jo
Veq..pr.kelmendi ka qen
[ltr]
Me gjeneralin[/ltr]


Haxhi Kuçi

Sazani nuk ishte me profin

Jo

Haxhi Kuçi

ok ne rregull
Haxhi Kuçita shkruaj nje teme per kete dilingji se e kan ba atdhetar,kinse ka luftue per kosove,iliride e luginen e presheves qeni,hajduti


Haxhi Kuçi

Pastaj mendihmon,çka din futja edhe ti[/ltr]


Ok

Haxhi Kuçi


Haxhi
a e dini ne cilin hotel ka flejt i ndjeriFehmi Kelmend


Hotel tirane

Haxhi Kuçi

emrin e hotelit se ka hotele ne tirane

Hotel tiran

Haxhi Kuçi

vitin a e dini

98
99
Dikur

Haxhi Kuçi

po po
paret e mbledhura nga tre %


Jo
Nga
Aksh
Parat jan mbledh
Per aksh
E gafur
Adilit
Veq 1 haxhi emini ne kanton bern kishte dhen.10.000 fr
Haxhi emini nga fshati korita reth.e.gostivarit

Haxhi
mos ka qen pas luftes more Zimri


Mund
De
Une

Haxhi Kuçi

se AKSH eshte krijue pas luftes

Ne zvicer shkova fund 2001
Po
Ke te drejt
Bile e une dhe pr..kelmendi e takuam haxhi eminin
Ne xhami bern
Veq e dhajke
Gafurin
Shajke

Haxhi Kuçi

per ate duhet me shoshit qe mos te bajm gabimee shajke Gafurrin

Po.Ke te drejt
Tash
Une
Sun i pyetsha
Shum
Se dot mendojn
Diqka gabim
Kupton
Veq i ndigjoja

Haxhi Kuçi

[ltr]
po po[/ltr]Haxhi Kuçi

e postova
e postova
çka nuk eshte ne rregull permisoi[


Jam duke lexu

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Alban Selmani Gjenerali Veli Llakaj ja vjedhe prof Kelmendit   Ven 23 Nov - 16:07


8 FÉVRIER 22:40

[ltr]


[ltr][ltr][/ltr][/ltr]


[ltr]Vous avez manqué un appel de Alban.
8 février 22:43

Rappeler
[/ltr]
Hihihijihi[/ltr]

[ltr]
Kashku Po lun rol lypsi[/ltr]

[ltr]
Apo e pae[/ltr]

https://www.facebook.com/Dr.Rugova/videos/1430933860358025/O haxhi populli jan si delet
Politikant
Qoban
Ku i qon atje shkoj
Kshire
Ket video esht e mir ato te ppd...nevzat halilin metat eminin i kan quajtur trdhtar per te formuar pdsh...dhe kan sherbyer per sllavo maqedont pra tradhtaret i quajn patriotet tradhtar e tradhtaret behen patriot
Qka din populli shkret
[ltr]Hamdis
I thash
Ska faj haxhi latif kuci
Qe esht revoltu nga populli
Sepse te njejten revolt e kishte dhe..pr fehmi kelmend
Ngerkkkk
Mitrovica dot jet shkrepsi siq esht ne gaza...
O erdogani eshe
Tradhtar numer 1
Ciash
Ka me shkatru turqin
O Zemri, nese e degjon intervisten, e kupton se rolin ma te madh ne shkaterrimin e PPD-se e ka luajt sherbimi i fshehte maqedon ne bashkepunim me PD-ne dhe Sali Berishen.Kjo esht realiteti[/ltr]Haxhi
Jo sjan tradhetar ata qe se duan Erdoganin,secili ka te drejte,ama puq me ba ,kan te drejte me pushkatue Erdoganin si tradhetar,edhe Erdogani ka te njejten te drejte si pala kundershtare[/ltr][/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Alban Selmani Gjenerali Veli Llakaj ja vjedhe prof Kelmendit   Ven 23 Nov - 16:47

[ltr]ltr]Kjo ushtria came[/ltr]
[ltr]
Esht be si aksh[/ltr]

Ata Po lipin patriota


Qe i lejn fmit rugve


Dhe ata fitojn poena politik


Naj rofshin topat
Haxhi qka mendojn se njezit shkojn e vriten ne cameri gratis a

As 1 plumb se shkrepi
Aksh
Veq
Llaske
Hamdia esht ba si gjyshi im

E une nuk vras per patriotizem e te perfitoj dikush.Pse aksh se shkrepi 1 plumb
Me tregu qe egzisto
Mar akt
E une Po shkoj si qeni rush
Gafur,30.Banesa dvetat.Ne tiran
Eshte e drejt
Haxhi une foli per mua jam shqiptar...aliat i kam USA..dhe.NATO....t
Ne jemi fara e mir po pak meleza kemi
Tregoj xhelal selman toollanes mos haroje me shku se gjyshet naj kan qij[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Alban Selmani Gjenerali Veli Llakaj ja vjedhe prof Kelmendit   Ven 23 Nov - 16:59

Per Sazanin
[ltr]Pasha 1 zot pr.fehmi kelmendin si zog e kam mbajt plak i vujtur neper burgje te serbis.. dhe vet e njohi burgun e serbis...dhe keshtu qe edhe fmija im Kur vike gezoeshin vjen haxhibaba...e pr..ishte ateist...[/ltr]
[ltr]
Mirpo ai knaqeshte...[/ltr]
[ltr]
Jam tip human[/ltr]
[ltr]
Edhe per sazanin te tregova[/ltr]
[ltr]
A doni para a e doni kerin drek ...doni tju qoj hotel te fjeni[/ltr]
[ltr]
Qka tu baj me shum[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Alban Selmani Gjenerali Veli Llakaj ja vjedhe prof Kelmendit   Ven 23 Nov - 17:13

[ltr]Per 1 fjal 20 vjet burg e ti Po mhabit e ke Reh nikollalubicicin i Ke Re shket[/ltr]


[ltr]As 1 dit burg[/ltr]


[ltr]Hallall te koft[/ltr]


[ltr]Tpaska rujt[/ltr]


[ltr]Zoti[/ltr]


[ltr]Ose beogradi...Si tregon ti haxhi paske qen supermen..ne jugosllavi
Dhe ste paskan shti ne burg[/ltr]
Sulejman Rexhepi thotë se Menduh Thaci PDSH-ja dhe shërbimet sekrete e sulmuan BFI-në
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Alban Selmani Gjenerali Veli Llakaj ja vjedhe prof Kelmendit   

Revenir en haut Aller en bas
 
Alban Selmani Gjenerali Veli Llakaj ja vjedhe prof Kelmendit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: