AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badallaj kundra Thaqit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badallaj kundra Thaqit   Mer 28 Nov - 14:20

RESHAT BADALLAJ: KTO VEPRIME Q PO I BN PRESIDENTI THAI MUND T'I BJ VETM NJ NJERI SHPIRTSHITUR!

Sipas analistit politik Reshat Badallaj, kto veprime q po i bn presidenti Thai mund t'i bj vetm nj njeri shpirtshitur, por ai beson akoma q ky plan i Thait do t dshtoj shum shpejt. "Ky shpirtshitur kot e ka q pr interesa t tija personale, e para, q paguhet pr kt argat dhe e dyta pr t'i shptuar Gjykats Speciale. Hashim Thai i bn rrush e kumbulla parat e taksapaguesve. Ai nuk mund ta mashtroj popullin me lehjet e klyshit t vogl, Petrit Selimit, miku i Ivica Daiqit. Nuk mbulohet dielli me sit. Cubi, Hashim Thai, kush e ka vrejtur dhe prcjell me kujdes, asgj nuk ka br deri m tani pos shitjes s toks 8000 e ca hektar, tani do t'u shes kriminelve t DRAZH MIHAJLIT edhe 1/3, pastaj shpenzime marramendse t buxhetit t shtetit, pr propagandn e librit t tij, pr takime me personalitete vetm pr foto, pr dreka e darka me Aleksandar Vuiqin dhe me udbasht e Serbis, n hotelet m t shtrenjta t bots dhe pastaj e ndrsen langoin e vogl, Petrit Selimin, q t mashtroj popullin n rrjete sociale", tha Badallaj pr "Kosova Sot".https://www.kosova-sot.info/lajme/332386/lajm332386/...e etiketon Reshat qeni tradhetar,ky ta dini se e ka per me mbrojt nanen serbine.I nderuari President i Kosoves zotriHashim Thai,Reshat Badallaj se bashku me Avdi Ibrahimin,jan me detyra te rendesishme me shkatrrue qeshtjen e shqiptareve.Pa i hek qafe keta dy dhe Rame Vaten ,kan me ta ba lamen,juve dhe trojeve shqiptare.Merre ne pyetje Rajmonda Malecken si ka dasht me dhunue ne PZ ne TMK,dhe sa vjet burg ne idrizove ja ka montue me baben e saj?Beri pyetje Bashkim Hoxhes si ja shtini disa djem me ja hudhe bomben ne shtepi?Dhe te tregon Bashkim Hoxha se si Avdi Ibrahimi eshte percjell nga policia serbe me traktor gjere ne kufi te shqiperise.Dhendrri i Reshat Badalles ka qen Mehe Uka i cili eshte lirue nga burgu me vra Adem Jasharin.Si u bere plagosja e Sahit Jasharit ne kerrin e Mehes dhe si cofi Mehe Uka.?Reshat Qeni Budalla ka shkrue roman per Mehen e ka ba patriot hero shqiptar.I nderuariHashim Thai,qent qe lehin ti je per ata i pa njohur,ju jeni lokomotiva,ka ju rekomandon amerika ,banja aminin por me diplomaci,keta qe hajn bagla mos ua veno veshin.Si eshte populli behunu edhe ju,Popullit si plqen lufta lirimtare,ma mire ne roberi se sa me vdek per liri.Ruju idiotave se kan aftesi mi shti Avni Kaqurrelat me ba atentat ne juve.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badallaj kundra Thaqit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: